Млада жена се хвърли от балкон в Бургас, слагайки край на живота си. Около 2.50 часа вчера в Пето РПУ в Бургас е получено съобщение за скочила от тераса на третия етаж на блок в ж.к. «Зорница» жена, съобщават от пресцентъра на областната дирекция на полицията.
Загиналата е 33-годишна дама от морския град, която била на гости в жилището на свой познат – 40 годишен бургазлия. По време на инцидента, освен домакина, в дома му бил и друг 40- годишен мъж. Жената му споделила, че се разделила с приятеля си и останала без работа.
Използвайки момента, когато останала сама в стаята, тя прекрачила парапета на терасата и скочила. Смъртта й е установена от екип на Центъра за спешна медицинска помощ – Бургас.
При извършения оглед не са открити видими следи от насилие. Трупът на бургазлийката е откаран за аутопсия в Катедра «Съдебна медицина» - Бургас. Работата по случая продължава от служители на Пето Районно управление «Полиция» - Бургас.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 обективен
НЯМА ХЛЯБ
БЪЛГАРИЯ Е КОНЦЛАГЕР !!
БЪЛГАРИЯ Е КОНЦЛАГЕР !!
БЪЛГАРИЯ Е КОНЦЛАГЕР !!
БЪЛГАРИЯ Е КОНЦЛАГЕР !!
БЪЛГАРИЯ Е КОНЦЛАГЕР !!
БЪЛГАРИЯ Е КОНЦЛАГЕР !!
Коментиран от #8
18:09 26.08.2012
2 Димитър Димитров
19:00 26.08.2012
3 тапака
20:09 26.08.2012
4 гост
20:17 26.08.2012
5 Чолов
20:51 26.08.2012
6 бай Георги
23:16 26.08.2012
7 муспи
02:05 27.08.2012
8 123
До коментар #1 от "обективен":
Да ...за простия и мързеливия... ДА ... няма!Да беше гледал филми само.....щеше да забележиш ,че: само хляб и работа....има в КОНЦЛАГЕР!
09:34 27.08.2012