"При управлението на ГЕРБ нямаше толкова зрелища, но хляб имаше за всички. Сега няма хляб за хората, освен за неколцина политически лидери и техните приятели. За всички останали има пошли зрелища." Това заяви в декларация лидерът на ПГ на ГЕРБ Десислава Атанасова при откриването на новата парламентарна сесия след Великденската ваканция на депутатите, цитирана от БНР.
"Народът се измори да гледа вашата агония", заяви Атанасова. По думите ѝ управляващите са се провалили и нямат право "повече да се упражняват върху българския народ" и дори президентът ги е нарекъл "шарлатани".
Десислава Атанасова изтъкна, че "отрочетата" на Румен Радев, "родени под юмрука, използват претекста на войната, за да крадат".
В последните 10 почивни дни правителството "инсталира посредник" за доставките на газ и "започна разрушаването на едно от най-старите държавни предприятия – "Български пощи", подчерта тя.
Според ГЕРБ "държавата катастрофира, а всички нейни системи се разпадат" и "ставаме свидетели на безчинства".
"Лидерите на партиите на мнозинството доказаха, че нямат срам от хората, страх от Бога изобщо знаете ли какво е", попита Атанасова.
По думите ѝ управляващите се държат с България "като с окупирана държава, която имат право да плячкосват".
Хората вече се срамуват да кажат, че са гласували за вас, обърна се към управляващото мнозинство Десислава Атанасова.
"Ясно е за всички в тази зала, че това мнозинство не е добре повече да управлява страната", обобщи лидерът на ПГ на ГЕРБ и обяви, че ГЕРБ се готви за избори.
"Ще изчегъртаме посредниците, комисионерите и мародерите. Ще довършим всички магистрали, защото само ние можем. Няма да позволим на шайката да разрушава страната ни. България ще възкръсне и след вашето управление."
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 провинциалист
Коментиран от #29
11:11 04.05.2022
2 ДеБераст
11:11 04.05.2022
3 Гласове от зайчарника в Банкя
11:11 04.05.2022
4 Този коментар е премахнат от модератор.
5 пипи
За важните неща ще избираме друг!
11:12 04.05.2022
6 Да да, ама...
Коментиран от #57
11:13 04.05.2022
7 Да Да...
11:13 04.05.2022
8 Софиянец
11:14 04.05.2022
9 Изсипа със
11:14 04.05.2022
10 Този коментар е премахнат от модератор.
11 Грульо
Тъпо изказване. Хляб има, но пари няма. И при герб нямаше пари за всички, а пак само за неколцина политически лидери и техните приятели.
11:15 04.05.2022
12 427ошщ7гж33о
11:15 04.05.2022
13 Този коментар е премахнат от модератор.
14 Служител
Коментиран от #41, #45, #68
11:17 04.05.2022
15 :))
...стига са плещили у ФБ !
11:17 04.05.2022
16 ДА МИНЕМ с 200 крадливата пасмина ГЕРБ
Появяването на оня 150-килограмовия целодневно по всички телевизии
си беше едно ГОЛЯМО зрелище и забавление за народа...
11:18 04.05.2022
17 МАРЛА !
11:19 04.05.2022
18 Инфлацията
11:20 04.05.2022
19 Някой
11:20 04.05.2022
20 бай Ставри
11:21 04.05.2022
21 Този коментар е премахнат от модератор.
22 РОБ данъкоплатец на гербави крадци
11:24 04.05.2022
23 bVlgari
Къде от дЖипката,къде от нЕкой обект или физкултурен салон,изпълнен от симпатизанти и благодарен народ.
ХлЕб имаше,асфалт също.Ако не се крадеше така мощно от асфалта,хлЕбът щеше да е в пъти повече.
11:25 04.05.2022
24 Този коментар е премахнат от модератор.
25 Иванова
11:30 04.05.2022
26 Този коментар е премахнат от модератор.
27 Народен съд 2.0
11:32 04.05.2022
28 Този коментар е премахнат от модератор.
29 гост
До коментар #1 от "провинциалист":
Не критикувай жената,права е! За нас беше хляба, салама и суджука за тях...а тия сегашните искат и хляба и салама за тях..ха ха ха !.Коментиран от #40, #49
11:32 04.05.2022
30 Този коментар е премахнат от модератор.
31 ...
11:33 04.05.2022
32 тцтцт
11:35 04.05.2022
33 Този коментар е премахнат от модератор.
34 О У
11:37 04.05.2022
35 Тома
11:42 04.05.2022
36 ...
11:49 04.05.2022
37 Човек
11:51 04.05.2022
38 Десислава Атанасова!! При ГЕРБ имаше
11:54 04.05.2022
39 Десислава Атанасова
11:56 04.05.2022
40 До :Гост
До коментар #29 от "гост":
Ти брато си много про....Ст ама много......Коментиран от #54
12:01 04.05.2022
41 Хаха
До коментар #14 от "Служител":
Хаха12:02 04.05.2022
42 РАДЕВ
12:19 04.05.2022
43 Хем грозна хем нагла
12:19 04.05.2022
44 Този коментар е премахнат от модератор.
45 БОЦКО
До коментар #14 от "Служител":
ТОВА СЕ ОТНАСЯШЕ ЗА ТЕБ 14-СТИ !🎃🤣12:33 04.05.2022
46 нннн
Коментиран от #52
12:34 04.05.2022
47 Права е
12:35 04.05.2022
48 Колко нагъл и
12:35 04.05.2022
49 Бай градски
До коментар #29 от "гост":
Целия ден да си на бира и кебапчета, пак няма да си доволен12:37 04.05.2022
50 Деси
Коментиран от #60, #62
12:39 04.05.2022
51 Зайко Байко многознайко
12:40 04.05.2022
52 даааааа
До коментар #46 от "нннн":
И ти също!Коментиран от #56
12:40 04.05.2022
53 Този коментар е премахнат от модератор.
54 Зайко Байко многознайко
До коментар #40 от "До :Гост":
Присмял се хърбел на щърбел!😠😡😡😄😄😄😄12:43 04.05.2022
55 Реалист
12:46 04.05.2022
56 нннн
До коментар #52 от "даааааа":
Поне не вредя. А, и прякорът ми не е ,,просто".12:47 04.05.2022
57 ТАКА ДЕ!
До коментар #6 от "Да да, ама...":
За ГЕРБ имаше не само хляб,а и...Суджуци...!!!12:47 04.05.2022
58 генетика
12:52 04.05.2022
59 Зайко Байко многознайко
До коментар #53 от "Админа е пе.да.л":
АбсИлютно, прав си! Така казваше Баш Масйторът!13:11 04.05.2022
60 NeXu s
До коментар #50 от "Деси":
Как да не сме мръднали, троле? Сега по-мръднато ли ти е - при 6 лв олио и 3.00 бензин?13:51 04.05.2022
61 Българка
15:03 04.05.2022
62 копи пейст
До коментар #50 от "Деси":
„ФAКТИ"-НE ЦEНЗУРИРAЙТE ФAКТИТE. Eтo кoлкo "НЕ СМЕ МРЪДНАЛИ"- Данни за управлението на България 2009г. - 2021 г.:
1.ИКОНОМИЧЕСКИ РАСТЕЖ - 3.32% на година!
2. Рейтингови агенции за ИКОНОМИЧЕСКОТО СЪСТОЯНИЕ на България- "Moodys" и "Fitch" до: "ПОЛОЖИТЕЛЕН-СТАБИЛЕН"!
Такава оценка България получава за ПРЪВ ПЪТ в икономическата си история!
3.Минималната Работна заплата:
2009 г.- 220 лв.
2020 г.- 650 лв!
УВЕЛИЧЕНИЕ ТРИ ПЪТИ!
4. СРЕДНА работна ЗАПЛАТА:
2009 г. - 520 лв!
2020 г. - 1371 лв!
Повишение ДВА и ПОЛОВИНА ПЪТИ!
5.Минималната пенсия -
2009 г - 140 лв.
2021 г. - 300 лв. + 50 лв
УВЕЛИЧЕНИЕ ДВА ПЪТИ и ПОЛОВИНА!
6.Безработицата:
2009 г - 14.8%!
2019 г.- 3.8%!
НАМАЛЕНИЕ ТРИ ПЪТИ!
6. БРУТЕН ВЪТРЕШЕН ПРОДУКТ на България
2009 г - 52 млрд. лв!
2020 г - 128 000 000 000 лв.
За 10 години България е станала ДВА ПЪТИ ПО БОГАТА !
7.За 70 г при ШЕСТ Министър-Председатели се построиха 360 км магистрали!!!
Бойко Борисов за 12 години ПОСТРОИ 560 км магистрали!
ДВА ПЪТИ ПОВЕЧЕ от колкото всички останали за 70 г !
8.За 12 г се построиха ПОВЕЧЕ Метро-път и ПОВЕЧЕ Метро-станции от колкото за 80 г, от когато е направен Първият "Проект за Метро на София"!
Коментиран от #64, #66
15:44 04.05.2022
63 Анонимен
16:05 04.05.2022
64 Баба
До коментар #62 от "копи пейст":
Абе пенсията двойна но цените тройни16:08 04.05.2022
65 ????
17:27 04.05.2022
66 Този коментар е премахнат от модератор.
67 Софиянка
07:48 05.05.2022
68 Този коментар е премахнат от модератор.
69 Див Дедов
Ако това е острието на ГЕРБ . много е затъпело за 12 години паразитен начин на живот.
10:55 05.05.2022