1 Август, 2017 06:21 8 986 9

Уникална топла връзка

  • топла връзка-
  • москва-
  • строителство

В един от 12-те административни окръга на Москва – Зеленоград, строят уникална топла връзка, която минава над път. Екстериорът на закритото съоръжение ще отговаря на архитектурата на двете сгради, които ще свързва.

От едната страна на топлата връзка ще може да се слиза по стълби или асансьор, а в другия край съоръжението ще е под наклон.

Близо 1200 души ще минават през съоръжението на час. Широчината на връзката ще е 4 метра.


Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 Гост

    27 2 Отговор
    Супер много яко. Ммммммммм хахахахахаха. Статията е по актуална тема и е много интересна. 😂😂😂😂😂😂😂
  • 2 Джони

    51 6 Отговор
    Само за информация покрития мост в Ловеч е построен 1874 години с дължина 106 м. Кое точно е уникалното в статията.
  • 3 гост

    17 11 Отговор
    Много умно решение за заклети колоездачи като мен, искам да направят такава от моята панелка до супермаркета и да карам колелото по нея. По цял ден обикалям с балканчето и активно издирвам тровещи въздуха с NO2 дизелови печки, записвам ги в моя тефтер и всяка седмица пускам разширени доклади на институциите. Посветен съм на хуманността и искам свят без тровещи ни нафтови коли и ако може да махнат бордюрите, защото не ми е удобно като карам колелото по тротоара постоянно да слизам.
  • 4 Методи

    10 12 Отговор
    Типична кремълска пропагандна статия,от както са със санкции интернет е пълен с статии за великите Руски творения.Лесно се познават ,защото в този тип статии всяко изречение започва с "ЩЕ".Най вероятно тази "топла връзка " е начертана на нечии компютър и никога няма да я има ама трябва да се пише нещо за великата Русия,а пък тя само глупости върши и за това се налага да се измислят новини за да имат платените коментатори теми за коментар!Хайде ушанки дадох ви тема плюйте на воля заработете си рублите!
  • 5 Валентин Христов

    9 3 Отговор
    koe mu e brutalnoto ???? ne razbrah
  • 6 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 7 вес

    1 0 Отговор
    Не ви е лесно и на вас блондинките
  • 8 Иван Господинов

    2 0 Отговор
    Е.ати бруталната статия. Уникална и мега маняшка. Супер, гига, хипер размазвация.
  • 9 dragula

    2 0 Отговор
    Обикновен пешеходен надлез.