15 Май, 2017 13:41 1 670 4

Вандал стреля по автобуси с пътници в Пловдив

  • стрелба-
  • автобуси-
  • пловдив
Вандал стреля по автобуси с пътници в Пловдив - 1
Снимка БТВ

Два автобуса на градския транспорт в Пловдив бяха сериозно повредени от вандал тази сутрин, съобщава bTV.

Малко преди 8 ч., в разстояние на 15 минути, на последна спирка в район „Тракия” по двете возила е стреляно с прашка, предполага се – от съседен блок.

В резултат прозорците на автобусите са натрошени.

По непотвърдена информация канонадата е започнала, докато в тях е имало хора.

За щастие, няма пострадали.

Работи се по версията за атака, поръчана от конкуренти. Нападнатите автобуси са на фирма, която за първи ден обслужва линия номер 66.


Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 Brazzers

    2 0 Отговор
    Сега този вандал да го дадът на Dany D . Да му го навандали
  • 2 УМЕН ГУЩЕР

    0 4 Отговор
    Шопски ценности. Шопа е териториално животно което си брани територията от натрапници

    Коментиран от #3, #4

  • 3 некой си

    3 0 Отговор

    До коментар #2 от "УМЕН ГУЩЕР":

    Колко си умен бе гущере, като не знаеш че в Пловдивско са майни, а не шопи !!
  • 4 До умен гущер

    2 0 Отговор

    До коментар #2 от "УМЕН ГУЩЕР":

    Не четеш ама пишеш глупости, цялата ти работа е такава.