-
Овен
-
Телец
-
Близнаци
-
Рак
-
Лъв
-
Дева
-
Везни
-
Скорпион
-
Стрелец
-
Козирог
-
Водолей
-
Риби
Риби (20.02 - 20.03)
По-дълбоките размисли и стремежът към смислени преживявания ще бъдат по-силни днес. Еньовден е прекрасен повод да обърнете внимание на връзката си с природата и на нещата, които Ви носят вътрешен мир. След 10 часа ще погледнете по-оптимистично на бъдещите си планове и възможности. По обяд разговор или среща може да Ви вдъхнови да направите важна крачка напред. Вечерта е добре да не позволявате на чуждо напрежение да помрачава доброто Ви настроение.
Водолей (21.01 - 19.02)
Работните и обществените ангажименти ще изискват повече внимание през по-голямата част от деня. Ще имате възможност да покажете увереност и добра организация в ситуация, която другите намират за сложна. Еньовден Ви напомня, че успехът е по-сладък, когато е съчетан с грижа за собственото благополучие. Следобедът носи възможност за полезен разговор или добра новина. Вечерта не позволявайте на дребни провокации да развалят настроението Ви.
Козирог (23.12 - 20.01)
Контактите с приятели и съмишленици ще играят важна роля за настроението Ви днес. Ще получите полезна идея или подкрепа от човек, който вижда ситуацията от различен ъгъл. Символиката на Еньовден ще Ви насочи към грижа за вътрешния баланс и възстановяването на силите. Следобедът е подходящ за разговори, планиране и общи начинания. Вечерта е добре да избягвате напрежение, породено от чужди очаквания.
Стрелец (23.11 - 22.12)
Спокойният ритъм ще бъде по-полезен за Вас от опитите да поберете прекалено много задачи в един ден. Сутринта е възможно да надцените времето или възможностите си. След 10 часа ще предпочитате повече уединение и време за размисъл. Еньовден е подходящ момент да се откъснете от ежедневието и да се насладите на природата или на любим ритуал за почивка. Вечерта може да Ви направи по-чувствителни към поведението на околните.
Скорпион (24.10 - 22.11)
След навлизането на Луната във водите на Вашия знак ще усетите повече увереност и желание да действате по собствен начин. Денят е подходящ за лични инициативи, важни разговори и решения, които отлагате от известно време. Празникът на билките носи символика на пречистване и обновление, която ще бъде особено близка до Вашето настроение. По обяд ще усещате подкрепа от хора, които разбират намеренията Ви. Вечерта обаче е добре да избягвате прекалено остри реакции.
Везни (24.09 - 23.10)
Сутрешните часове може да Ви накарат да се колебаете между различни желания или възможности. Добре е да не вземате прибързани решения, особено ако ситуацията не е напълно ясна. След 10 часа вниманието Ви постепенно ще се насочи към по-практични въпроси и теми, свързани със сигурността. Еньовден е прекрасен повод да се погрижите за собственото си равновесие и добро настроение. Вечерта носи по-силни емоции около финансови или лични въпроси.
Дева (24.08 - 23.09)
Практичният Ви поглед ще Ви помогне да се ориентирате правилно в събитията през деня. Еньовден носи подходяща енергия за грижа за здравето, почивка и възстановяване на силите. След навлизането на Луната в Скорпион разговорите ще станат по-съдържателни и интересни. По обяд ще имате възможност да изясните важен въпрос или да получите полезна информация. Вечерта е добре да избягвате излишна критичност към себе си и към другите.
Лъв (24.07 - 23.08)
Някои събития днес ще Ви накарат да погледнете по-внимателно към собствените си чувства и потребности. Сутринта може да донесе известна раздразнителност заради прекалено много ангажименти или очаквания. След 10 часа ще предпочитате повече спокойствие и време в позната среда. Еньовден е чудесен повод да си дадете почивка от шума и да се насладите на природата или на любимите си занимания. Вечерта е добре да не приемате всяка чужда дума като предизвикателство.
Рак (22.06 - 23.07)
Настроението Ви ще бъде по-топло и сърдечно, а хората около Вас ще усещат това. Денят носи хубава възможност да се свържете с близки хора или да възстановите контакт, който е бил занемарен. Символиката на Еньовден ще Ви насочи към грижа за себе си и към всичко, което носи вътрешно обновление. Следобедът е особено благоприятен за лични разговори и приятни преживявания. Вечерта избягвайте да се задълбочавате в теми, които пораждат излишно напрежение.
Близнаци (22.05 - 21.06)
Слънцето в Рак насочва вниманието Ви към по-стабилни и практични цели. Сутринта е възможно да се появи желание да поемете повече, отколкото реално можете да свършите за деня. Следобедът ще бъде много по-продуктивен и ще Ви помогне да подредите приоритетите си. Еньовден е добър повод да отделите време за разходка, чист въздух или грижа за собственото си благополучие. Вечерта е подходяща за спокойствие и дистанция от чужди драми.
Телец (21.04 - 21.05)
Празникът на билките носи подходящо настроение за грижа за тялото, почивка и време сред природата. Денят започва с повече движение и задачи, които изискват внимание към детайлите. След 10 часа отношенията ще излязат на преден план и някой може да потърси по-активно Вашето мнение или подкрепа. Разговорите ще бъдат искрени и полезни, ако оставите място и за чуждата гледна точка. Вечерта носи по-силни емоции, затова запазете спокойствие в по-напрегнати ситуации.
Овен (21.03 - 20.04)
Еньовден ще Ви напомни колко важно е понякога да забавите темпото и да обърнете внимание на простите неща, които Ви зареждат с енергия. Сутринта може да донесе разминаване в очакванията или прекалено голям ентусиазъм по дадена тема. След навлизането на Луната в Скорпион ще предпочитате по-сериозни разговори и по-дълбоки теми. По обяд ще успявате лесно да намирате правилния подход в отношенията си. Вечерта е добре да избягвате борба за надмощие и ненужни крайности.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Мдааа
Коментиран от #11, #36
08:16 20.02.2026
2 хехе
08:17 20.02.2026
3 Трол
08:20 20.02.2026
4 зрител
08:23 20.02.2026
5 Джамбаза
08:23 20.02.2026
6 Селянин
08:24 20.02.2026
7 ТИКИ
Коментиран от #12
08:24 20.02.2026
8 Калинке
08:27 20.02.2026
9 Богомил
08:27 20.02.2026
10 Факт
Коментиран от #42
08:31 20.02.2026
11 Само, че
До коментар #1 от "Мдааа":
В момента всички гледат БТВ, там говори президентката.. а водещите изглеждат много професионално..Коментиран от #20
08:34 20.02.2026
12 Питаагор
До коментар #7 от "ТИКИ":
Щом мъжа и избяга от цънцарата и успя да се спаси представяте ли си какъв злобен киликанзер е тя а са я пуснали на екран.Сега ще я тестват като химическото оръжие на ПП(Прецакай Приятеля).Коментиран от #39
08:35 20.02.2026
13 Кой ги поръча
08:36 20.02.2026
14 зрител
08:37 20.02.2026
15 Този коментар е премахнат от модератор.
16 Тв критик
Коментиран от #41
08:46 20.02.2026
17 Този коментар е премахнат от модератор.
18 ма ДУРО
08:47 20.02.2026
19 Този коментар е премахнат от модератор.
20 ГЛЕДАХ ИНТЕРВЮТО .....И...
До коментар #11 от "Само, че":
....ПРИ ВСЕКИ ВЪПРОС ОТ СЕКТОРМИСИР ПРОВИЖДАШЕ МУ ТРАТА НА ДВЕТЕ МУТ РИ........ НО ПРЕЗИДЕНТА ЙОТОВА БЕШЕ ДОСТОЙНО НА ВИСОТАТА НА ИНСТИТУЦИЯТА..!!!08:55 20.02.2026
21 Зрител
08:55 20.02.2026
22 Българин
08:59 20.02.2026
23 Въобще не се нервя
09:01 20.02.2026
24 Курабиев
09:03 20.02.2026
25 лама Гюро
09:03 20.02.2026
26 Анахид Тачева да върнат
09:06 20.02.2026
27 Анонимен
09:08 20.02.2026
28 Интервю с Йотова
Коментиран от #32
09:10 20.02.2026
29 тепсия
Защо ,тя не се скрие и да спре да изразява публично личното си мнение ,все едно е последната инстанция на мъдростта !
09:13 20.02.2026
30 Асен пуска Цънцарите за водачи
Коментиран от #33
09:14 20.02.2026
31 изнерви скучаещи стринки и зяпачите
09:15 20.02.2026
32 Зрител
До коментар #28 от "Интервю с Йотова":
"Но със сигурност не е скука като Радев"Е друго си и магарето на Боко Плювню да слушаш нали - поне смях падаше. Друго си е и някой бивш комуняга или сътрудник на ДС писал се евроатлантик да го слушаш как хвали новите си господари и плюе по предишните.
09:17 20.02.2026
33 Избирател
До коментар #30 от "Асен пуска Цънцарите за водачи":
Еми така се става политик в сегашно време - може да нямаш грам акъл обаче ако плюеш против руснаците и защитаваш новите ни господари те слагат в листите. Никой не гледа дали можеш нещо и дали ще си полезен за България.09:23 20.02.2026
34 Евреина Соловьов
Телевизии .
Иначе ще ви пратя една Ракета
Да ви изпепели .
09:26 20.02.2026
35 Тото
09:27 20.02.2026
36 Съжалявам
До коментар #1 от "Мдааа":
Като гледам до къде сме се докарали - водещи, смяна, сутрешен блог, социални мрежи, коментари ... все безполезни дейности на нищоправци. Явно мислещите сме на изчезване.09:50 20.02.2026
37 Лесно е да обиждаш и критикуваш!
09:53 20.02.2026
38 Сзо
10:06 20.02.2026
39 ПП е ПедалоПедерас
До коментар #12 от "Питаагор":
ЗАВЕРА....10:32 20.02.2026
40 ШЕФА
10:35 20.02.2026
41 хихи
До коментар #16 от "Тв критик":
Аз гледам само Андреа Банда Бандакато я видя и ми става....хубаво...
11:18 20.02.2026
42 Този коментар е премахнат от модератор.
43 Цвете
12:49 20.02.2026
44 юрист
18:12 20.02.2026