Хостингът, на който fakti.bg разчита от 2011 г., вече е отворен и за твоя сайт! ›››

Актрисата Илиана Коджабашева сподели първа СНИМКА на сина си Азарий

3 Юни, 2026 10:42 2 788 21

  • илияна коджабашева-
  • дете-
  • азарий-
  • раждане

Към снимката звездата отправи и специални благодарности към медицинския екип, помогнал за ражданетo

Популярната театрална и филмова актриса Илиана Коджабашева за първи път показа своя новороден син. Тя сподели емоционален кадър в социалните мрежи, на който е прегърнала малкия Азарий, разкривайки пред почитателите си щастлив момент от своя личен живот, пише woman.bg.

Към снимката звездата отправи и специални благодарности към медицинския екип, помогнал за раждането.

„На добър час, сладък Азарий. Д-р Митев, благодаря ви, че пръв орисахте моя син в компанията на най-сияйния екип“, написа Коджабашева в своя официален профил в Инстаграм.


Актрисата, която обикновено пази личното си пространство далеч от светлините на прожекторите, този път направи изключение. На снимката личицето на бебето е в близък план, спящо спокойно в прегръдките на майка си.

Публикацията бързо събра множество поздравления и топли думи от колеги и почитатели. Сред първите, които честитиха на щастливата майка, бяха известни имена от българската сцена като Катерина Евро, Юлиан Вергов, Аня Пенчева, Силвия Петкова и Ана Пападопулу.


Поставете оценка:
Оценка 1.6 от 7 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 честен ционист

    36 3 Отговор
    Голям бъзик, помаци слагат евреийски имена на пацаните си. Ганчо съвсем се е сбъркал.

    Коментиран от #20

  • 2 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 3 Трол

    33 0 Отговор
    Да е жив и здрав малкият Хазарий.
  • 4 Какво е това име?

    35 2 Отговор
    Да се върне задължително списъкатна българските имена и без всякакви изключения! Или си българин или не си! Щом исш българско гражданство ще носиш българско име!

    Коментиран от #14

  • 5 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 6 Абе

    40 2 Отговор
    А таткото сигурно се казва Нафърфорий.

    Коментиран от #13

  • 7 Пич

    22 1 Отговор
    Хм.......на дядо си Зарко...?!
  • 8 Цезий

    16 0 Отговор
    Стронций
  • 9 не сме народ а мърша!

    21 1 Отговор
    как може да си кръстиш детето така ??? поредната анти-българска…
  • 10 много българско име

    25 1 Отговор
    Така се "пази" българщината - с имена като Азарий, нашите актьори са големи чуждопоклонници.
  • 11 Селянина с колелото

    24 1 Отговор
    И коя е тази "звезда". Нещо не виждам да "свети", угаснала и изстинала звезда или пък въобще не е светила :-D
  • 12 Кичо Кукунделев

    15 0 Отговор
    Такова име обикновено избират свещениците, когато се запопват. Зарко съвсем ще се впише в ролята когато порасне.
  • 13 Баро Киро

    19 0 Отговор

    До коментар #6 от "Абе":

    Не,бащата е Презкурий!
  • 14 Госта.

    8 0 Отговор

    До коментар #4 от "Какво е това име?":

    Близък пример - Турция
  • 15 Ивана

    15 1 Отговор
    Да е живо и здраво детенцето!Името Азарий е древно библейско име,но дали като порасне детенце ще се радва на това име.

    Коментиран от #17

  • 16 ООрана държава

    7 1 Отговор
    Много българско име...

    Коментиран от #21

  • 17 Абе

    7 0 Отговор

    До коментар #15 от "Ивана":

    Ше съ радва бе. Ако ли не, като порасне ше си го смени като мъжъ на Дара на Заимов.
  • 18 гъзарий

    2 0 Отговор
    пичкоебев nice to meet you
  • 19 Защо

    1 0 Отговор
    Не го кръсти на баща си известният български щангист Антон Коджабашев
  • 20 Кирету Мумурандумъ

    5 0 Отговор

    До коментар #1 от "честен ционист":

    Другарката да не би пък да е юдейка?
  • 21 Джия дартата джайдия

    1 0 Отговор

    До коментар #16 от "ООрана държава":

    Двама старозаветни пророци носят това име