Победителят от последния сезон на „Биг Брадър“ Давид разкри какво се случва с паричната награда от риалити формата и какви са големите му планове след края на шоуто.
По време на гостуването си в предаването „На кафе“ той призна, че все още не е похарчил спечелените средства. Нещо повече – успял е да увеличи капитала си и вече подготвя собствен бизнес.
„Още не съм изхарчил парите от „Биг Брадър“. Изкарах и още малко, които ще ги инвестирам в пекарната ми“, сподели Давид, за когото това не е изненадващо, като се има предвид, че хлябът беше едно от най-важните неща за него, а прага на Къщата на Големия брат той прекрачи със собствената си закваска в ръка.
Голямата му мечта е още тази година да отвори собствена пекарна – проект, върху който работи активно през последните месеци.
„Планирам да я открия тази година“, каза той, без да крие ентусиазма си от предстоящото начинание.
Освен за професионалните си планове, Давид беше разпитан и за личния си живот. Водещата Джуджи директно го попита дали с половинката му Анастасия вече мислят за сватба. Победителят в риалити формата обаче предпочете да запази мистерията и не разкри дали двамата планират да узаконят връзката си, пише Шоу Блиц.
Така засега Давид оставя без отговор въпросите около бъдещата си семейна идилия, но е категоричен, че в момента приоритет номер едно за него е бизнесът.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 се у лево
Коментиран от #2, #4
17:38 24.06.2026
2 англичанина
До коментар #1 от "се у лево":
Щот си некадърен и мързелив.17:40 24.06.2026
3 Пенчо
Коментиран от #5
17:41 24.06.2026
4 честен ционист
До коментар #1 от "се у лево":
Но не секазваш Давид, нали?17:45 24.06.2026
5 ганю
До коментар #3 от "Пенчо":
точно така правят в калабрия и сицилияи правят хляб
тези които убиха Господа
нужен е сармат за тези
Коментиран от #6
17:47 24.06.2026
6 Този коментар е премахнат от модератор.
7 Гост
, бутиков, ръчен, униииикален...., опааа, ала те ги няма, Фълираха, щото белтъците са 10 на 100, я има , я нема! Но въпреки всичко, УСПЕХ!!!
18:36 24.06.2026
8 Боби репортеря
18:36 24.06.2026
9 Хан Крум
Българина сухи бретцели не яде,иска мазна баничка...
18:48 24.06.2026
10 Биг Мак
18:50 24.06.2026
11 Запознат
18:56 24.06.2026
12 знаещия
19:21 24.06.2026
13 Тук
19:26 24.06.2026
14 абе,
19:58 24.06.2026