3 Октомври, 2017 11:37 9 722 13

Ивет Лалова върна лятото със секси снимка

  • ивет лалова-
  • снимка-
  • лято-
  • бански-
  • тренировки-
  • поготовка-
  • спринтьорка

Състезателката започна подготовката си за новия сезон с усилени и тежки тренировки


Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 Крадец

    10 1 Отговор
    И Ивет!
  • 2 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 3 ДДД

    15 5 Отговор
    не знам за вас но да си снимаш краката така
    ми се струва пълна селяния
    иначе харесвам лалова:))
  • 4 лъва

    13 9 Отговор
    Тва кифле ако го прибарам ше го карам без проблем.Дупенцето му е бая стенато и ше го пляскам здраво.
  • 5 678

    11 9 Отговор
    Ивет Лалова не е секс-символ, в Италия може да и се кефят ама за в БГ не е достатъчно
  • 6 лъва

    8 10 Отговор
    Къв секс символ ве тва е просто една яка тупалка нищо повече.
  • 7 НЕразбирач

    10 5 Отговор
    Иве, ако мога да те настигна...
    Сладурана, но с мнооого тъпа татуировкана пъпа! Мега зле!
  • 8 Бат Мишо

    4 5 Отговор
    къде е върнала лятото ? в първи клас?
    много се кефя кат някоя селянка са ожени навънка и си лепне фамилия кулио сулио и пулио

    и кат почне да си ,,мисли,, че света е почнал да се върти назад барабар със сезоните
  • 9 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 10 Типично Бг.

    13 1 Отговор
    Тръгнали да коментират хора с успехи и качества ! ...
  • 11 УБМ

    5 3 Отговор
    АБЕ СУПЕР Е АМА МНОГО КРИВИ ПРЪСТИ , СЕ ЕДНО С ЛОПАТА СЪМ ГИ УДРЯЛ ОТ ГОРЕ
  • 12 Грую

    6 1 Отговор
    Ако първата снимка беше снимана от другата страна вярно щеше да е по-секси!
  • 13 Този коментар е премахнат от модератор.