Камелия Тодорова разкри тайни за детството си и за отношенията си с Фреди Меркюри

5 Април, 2025 14:24 2 929 25

  • камелия тодорова-
  • фреди меркюри-
  • детство-
  • деси плевнелиева

"Израснах сред мъжка компания в квартала.", разказва кралицата на джаза в България

Камелия Тодорова разкри тайни за детството си и за отношенията си с Фреди Меркюри - 1
Снимка: БГНЕС

В предаването на Деси Банова-Плевнелиева Камелия Тодорова се върна назад в детските си години. Тя сподели още дали се е отказала да търси любовта, за какво я боли, за предизвикателството да отгледа двете си деца без баща им, каква баба е и кои са чудесата в живота нейния живот, пише marica.bg.

"Музиката много ми помага да разкажа за най-трудните моменти от живота си с усмивка. Най-съкровеният, най-искреният момент за един артист е сцената", сподели тя.

Камелия Тодорова разказа, че е имала много щастливо детство, от което пази много спомени и затова ѝ е трудно да посочи най-съкровения.

"Израснах сред мъжка компания в квартала и сред роднините си. Бях единственото момиче и бях и бях много ухажвана", сподели джаз певицата. И си спомни, че в онези години е била и вратар на отбора по футбол.

Камелия Тодорова смята, че в България държавата има пренебрежително отношение към артистите. "Не получаваме никаква закрила от институциите за нищо", допълни тя. И подчерта, че това се усеща особено в пенсионна възраст, "все едно нищо не са оставили на поколенията, такова нещо няма в нито една държава".

"Говори се, че трябва да се запази имиджа на една държава чрез културата, а тази култура никой не я подкрепя", смята певицата. И посочи, че към момента не играе своя музикален спектакъл "Моят глас", тъй като няма субсидия и спонсори.

Камелия Тодорова сподели още, че в живота ѝ всичко се случва много емоционално и въпреки това е реалист.

"Не съжалявам за нищо, което се е случило в живота ми. От всяко едно нещо съм се поучила. Имало е някакъв отзвук или отражение. Благодарение на това, което съм направила, съм получила информация как се развива животът на Запад. Знам, че съм била на нивото на западните артисти. Имам и две деца", сподели още Тодорова.

Тя разказа, че никога не се отказва от любовта. И допълни, че хората трябва да отделят повече време да себе си.

За срещите си със световноизвестни звезди тя сподели, че те са от най-емоционалните в живота, защото това е обмен на усещания, на начин, по който творят, как работят, защо.

"Важно е когато се срещаш с чужденци – разбираш те дали те харесват, как да общуваш с тях. Мислех, че това ще е доста трудно, оказа се, че никак не е, защото хората с добра култура на Запад не създават дистанция и са настроени приятелски", каза още тя.

За Фреди Меркюри Камелия Тодорова подчерта, че е бил много земен и ѝ е дал напътствия.

За своите две дъщери певицата разказа, че ги е отгледала по примера на нейните родители.

"Те бяха едно емоционално "италианско" шумно семейство. Никога не ми е забранявано нещо, но съм имала чувство за мярка. Никога не съм се стремяла да имам повече от това, което съм виждала, че моите родители могат да ми дадат", разказа още джаз изпълнителката. И допълни, че те са я оставили да търси себе си.

А за "ролята" си на баба тя смята, че далеч не е идеална.

Камелия Тодорова допълни, че е оставила дъщерите си да направят своите избори в живота.

"Най-голямото чудо в живота на жените е раждането. Другото чудо, за което човек трябва да е благодарен, е това, което дава Господ - дарбата", смята кралицата на българския джаз.


Поставете оценка:
Оценка 3.2 от 17 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 любопитен: a дали разкри тайни

    15 3 Отговор
    за по пикантни истории за веселие и други историйки
  • 2 БгТопИдиот🇧🇬

    14 5 Отговор
    Местя го за каш.ер-на-та певачка и на кого е вдигала къ лки !
  • 3 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 4 Н. Дойчева

    4 2 Отговор
    Преди няколко години ЕС ни задължи с директива да въведем допълнителна идентификация за превозните средства. При годишен технически преглед. И това беше всъщност една дългосрочна мярка, която щеше да позволи тогава, когато имаме подмяна на номера, ние много бързо да успеем с допълнителния знак да идентифицираме тази измама. Само че тази политика в момента Министерството на транспорта са решили, че няма да я прилага България, т. е. ние ще излезем извън директивата, ще я изхвърлим в коша за боклук и подобни водачи, които ще могат да карат с фалшиви номера ще могат да го правят много трудно те ще могат да бъдат установявани, каза Деница Русинова - Европейски център за транспортни политики.
  • 5 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 6 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 7 А каква хубава жена беше...

    23 2 Отговор
    ...във филма-,,Търновската царица"...!
    Излъчваща сексапил и магнетизъм...!

    Коментиран от #25

  • 8 Сатана Z

    24 3 Отговор
    По едно време се подвизаваше като Кеми Тодороу във вертепите у нас и чужбина.

    Коментиран от #12, #23

  • 9 Кралицата на джаза?

    17 4 Отговор
    То бива простотия, но все пак в някакви граници!
  • 10 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 11 Механик

    21 5 Отговор
    Камелия Тодорова ли е "кралицата на джаза" ? На кой джаз? Джаза на квартална кръчма "Мамин сладък"???
    Тя беше една посредствена певица и повече бе популярна с ролата си във флма "Трновстката кралица" (ако не се лъжа за заглавието.
    За това път след "демокрацията" тя бе една от първите, дето се пръждоса в САЩ и от там плюеше родината си, от като също така публично се отказа. А сега ми се е върнала тука, за да ми разправя хуморески.
    Никоя си, Камелио. НИ-КО-Я!

    Коментиран от #17

  • 12 Механик

    1 0 Отговор

    До коментар #8 от "Сатана Z":

    Да. Точно това имам предвид и аз.
  • 13 глоги

    9 1 Отговор
    в онези години е била и вратарКА на отбора по футбол.
  • 14 глоги

    6 0 Отговор
    въпреки това е реалистКА.хората трябва да отделят повече време За себе си.
  • 15 ганю

    6 15 Отговор
    фредито е долен ляв педал
    сорри имаше глас ама не струва
    познавам изпълнители които го слагат в джоба си
    не можете да ме баламосате с това чучело
    добре че се отърва света от него не струва

    Коментиран от #16

  • 16 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 17 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 18 Много

    1 0 Отговор
    е противна.
  • 19 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 20 Пилотът Гошу

    1 0 Отговор
    Тая посредствената нали се беше отказала от България? Къф го дири? Освен това е никоя... Ква кралица, кви пет лева... Маринова явно взема някви субстанции...
  • 21 Бахой

    1 0 Отговор
    Това не беше ли Кени Ттутуроф?!
  • 22 Моля?

    6 0 Отговор
    Т. нар. кралица на джаза беше намерила рая в лицето на “свободния запад”. Живя там с надеждата, че благодарение на дарбата си, ще покори световните сцени. Не се получи. На запад държавата НЕ се грижи за хората на изкуството, Кеми! За изкуството се грижеше социалистическото управление, по което ти плюеше! Защо всички ренегати, несбъднати на запад, се връщат тук да търсят признание и почести от държавата? Когато ги имаха, я хулеха, че им беше малко.
  • 23 Да ти го напиша

    1 0 Отговор

    До коментар #8 от "Сатана Z":

    А,ти беше в ссср Цола Драгойчева, се подвизаваше, още палавата Соня. На цяло политбюро правеше такава неща, че ме е срам да ги пиша!
  • 24 ами,

    2 0 Отговор
    Чудно ми след като смята , че съм е била на нивото на западните артисти,че хората там са с добра култура не създават дистанция и са настроени приятелски,ЗАЩО не остана на запад? Просто там такива като нея с лопата да ги ринеш,а приятелското отношение на западняците е просто фалш.
  • 25 Този коментар е премахнат от модератор.