• лига европа-
  • резултати

Партизан с нова гръмка победа, гробарите разбиха Аугсбург с 3:1 като гост

Лацио пребори деветима от Сент Етиен - 1

Отборът на Лацио извоюва първия си успех в групите на Лига Европа. "Римските орли" се наложиха трудно като домакин на Сент Етиен с 3:2 и събраха четири точки от два мача. Голяма роля за успеха на светлосините, обаче, изиграха два червени картона, които гостите получиха.

Италианците губеха в резултата още в петата минута, когато точен бе Мустафа Сал. Оджени Онази възстанови статуквото в 22-рата, а след като Сент Етиен остана с човек по-малко в 33-тата, заради директен червен картон на Роберт Берич, Лацио обърна нещата в своя полза с два нови гола. Точни бяха Уесли Хьод и Лукас Билия в 48-та и 80-тата минути, съответно. Кевин Моне-Паке оформи крайното 3:2 пет минути преди края.