Вдъхновен ПАОК и Бербатов не успяха да победят Борусия (Дортмунд)

• лига европа-
  • резултати

Посредствен Ливърпул пък направи ново реми в Лига Европа

Вдъхновен ПАОК и Бербатов не успяха да победят Борусия (Дортмунд) - 1

Димитър Бербатов и неговият ПАОК изпуснаха отличен шанс да запишат първата си победа в груповата фаза на Лига Европа. Пред около 25 000 верни фенове привърженици на своя "Тумба", гръцкият отбор завърши наравно - 1:1 с фаворита в двубоя Борусия (Дортмунд).

"Черно-белите" откриха резултата в 34-тата минута на мача, когато точен бе Роберт Мак. Домакините бяха близо до победата, но след 72 минути игра Гонзало Кастро върна попадението.

Димитър Бербатов игра почти цял мач за ПАОК. Друг добре познат футболист на българския футбол също беше титуляр за солунския отбор. Това бе бившият играч на Левски Гари Рогригес.

Ето и другите резултати от мачовете в Лига Европа, стартирали в 22:05 часа българско време:

Молде - Аякс 1:1
1:0 - Д. Хестад (8)
1:1 - Фишер (19)

Селтик - Фенербахче 2:2
1:0 - Грифитс (28)
2:0 - Комънс (32)
2:1 - Фернандао (43)
2:2 - Фернандао (48)