Божинов пак вкара, Партизан отново загуби

• партизан-
  • войводина

Белградчани отстъпиха с 1:3 при домакинството си на Войводина

Божинов пак вкара, Партизан отново загуби - 1

Партизан записа поредна издънка в сръбското първенство, след като загуби с 1:3 при домакинството си на Войводина. Така белградчани са с едно равенство и две загуби от началото на новото първенство в Сърбия.

Войводина поведе с два гола на Деян Мелег и Александър Палочевич в 6-ата и 29-ата минута. Българинът Валери Божинов се разписа за Партизан за 1:2 в 63-ата минута, но гостите затвърдиха успеха за 3:1 в 76-ата минута чрез Милош Трифунович.

След мача феновете възроптаха срещу играчите с думите: „До кога ще ни срамите“ и бурно изразиха недоволството си.

Носителят на Купата на Сърбия е на 13-то място от 16 отбора, докато Цървена звезда е лидер със седем точки.