7 Август, 2017 15:27 1 687 0

Барселона дава за Коутиньо 110 милиона евро

  • барселона-
  • ливърпул-
  • коутиньо-
  • сделка-
  • трансфер

Сделката с Ливърпул ще стане факт идната седмица

Барселона дава за Коутиньо 110 милиона евро - 1
Снимка: БТА/АР

Барса готви трансферен удар идната седмица. Каталунците ще подпишат със звездата на Ливърпул Коутиньо във вторник, като в касата на мърсисайдци ще влязат около 110 млн. евро. Това твърди El Mundo Deportivo. Изданието е приближено до Барселона.

Очаква се, че Коутиньо ще подпише 5-годишен договор с испанците. Както е известно, Ливърпул вече отказа 2 оферти на Барселона за играча си, а мениджърът Юрген Клоп заяви, че Коутиньо не се продава.

Сега обаче каталунците ще извадят фамозните 110 000 000 евро, като предишните им две оферти бяха на стойност 80 и 100 милиона. Така Коутиньо е на път да стане вторият най-скъп играч в историята след Неймар, който напуска "блаугранас" в посока ПСЖ за 222 милиона евро.

Именно Коутиньо е голямата трансферна цел на испанския вицешампион и ръководството на клуба вижда в негово лице идеалния наследник на Неймар.

Интересното в случая е, че само преди дни английският вестник "Дейли мейл" излезе с информация, че сделка между Барса и Ливърпул за Коутиньо може да се осъществи, но на стойност 120 000 000 евро.


Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА