• арда кърджали-
  • септември софия

Общо 5 гола паднаха в последния мач от 4 кръг

Арда и Септември си спретнаха необичайно шоу - 1

Четвъртият кръг от родната Първа Лига приключи със зрелищната среща между Арда Кърджали и Септември София, която завърши 3:2 в полза за „кърджалии“.

Лъчезаре Котев откри резултата още в 6' на мача, а скоро след това попадение на Светослав Ковачев бе отменено с намесата на ВАР.

Реди Каса изравни в 28', но радостта му изтрая само 9 минути, защото Христо Иванов отново върна преднината на домакините.

През втората част Милен Стоев си вкара автогол, но реакцията на Арда бе още по-бърза от предходния път. Ел Мами Тетах вкара победното попадение в 75'.

По този начин Арда Кърджали увеличи серията си на три поредни победи, докато Септември остава с 4 точки.