• реал мадрид-
  • касереньо

Карло Анчелоти заложи на голяма част от резервите си

Пестелив Реал Мадрид отстрани отбор от петото ниво на испанския футбол (ВИДЕО) - 1

Петодивизионният Касереньо загуби домакинството си срещу Реал Мадрид с минималното 0:1 за Купата на краля, стъпвайки доста равностойно на европейския клубен шампион.

Единственото попадение в мача бе дело на Родриго в средата на втората част, за да може победата да дойде напълно в стила на Карло Анчелоти.

Италианецът реши да даде почивка на голяма част от своите титуляри, предлагайки рядка възможност за изява на хора, като Еден Азар, Алваро Одриосола и Начо Фернандес.