Двама представители на органите на реда загинаха при стрелба в Грозни. Убиецът е ликвидиран, съобщава сътрудник на агенция ТАСС.
Друг източник съобщава, че неизвестно лице е нападнало и убило полиците на проспект "Путин", след което е било застреляно.
Мястото на инцидента е отцепено. Установяват се причините за стрелбата.
Поставете оценка:
Оценка 5 от 1 гласа.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 оня с коня
Коментиран от #15, #23
16:07 28.12.2020
2 Кую
Коментиран от #6
16:10 28.12.2020
3 Стопанин
Коментиран от #8
16:11 28.12.2020
4 Този коментар е премахнат от модератор.
5 тикви от МС
16:19 28.12.2020
6 🇷🇺🇷🇺🇷🇺🇷🇺🇷🇺🇷🇺
До коментар #2 от "Кую":
Свобода за Руската Федерация!Коментиран от #18
16:42 28.12.2020
7 То е ясно
Коментиран от #9
16:42 28.12.2020
8 Сталин
До коментар #3 от "Стопанин":
Вън Чеченския окупант от Руската Федерация16:43 28.12.2020
9 🇷🇺🇷🇺🇷🇺🇷🇺🇷🇺🇷🇺🇷🇺
До коментар #7 от "То е ясно":
Подкрепям действията на Руското правителство в отношение на чеченските зверове избиване до последния16:44 28.12.2020
10 Рико
Коментиран от #16
16:46 28.12.2020
11 Този коментар е премахнат от модератор.
12 Този коментар е премахнат от модератор.
13 Този коментар е премахнат от модератор.
14 плевен
17:15 28.12.2020
15 USA
До коментар #1 от "оня с коня":
Е така е като се стрелят в кравария къде по-красиво го правят - пък и тук стрелят по полицаи а там стрелят по случайни минувачи - голяма красота е.17:26 28.12.2020
16 Антитрол
До коментар #10 от "Рико":
И кои са тези поробени народи.А да попитам Косово поробена държава ли е щото гледам една огромна база има там с войска която не е на тяхно подчинение. Гледам и при нас едни бази където даже военния министър не може да влезе без разрешение въпреки че са на наша територия - пък може и да не се води наша, знам ли.
Та как се води държава в която има чужди войски които не са на нейно подчинение - май окупирана съм чувал че ги водят.
Коментиран от #24
17:33 28.12.2020
17 Ахмат Сила
17:34 28.12.2020
18 pepy
До коментар #6 от "🇷🇺🇷🇺🇷🇺🇷🇺🇷🇺🇷🇺":
"Свобода за Руската Федерация!"... от КГБ, наследниците /производните/ му и т.н...17:35 28.12.2020
19 !!!?
Коментиран от #21
17:55 28.12.2020
20 Нико
Коментиран от #22
18:02 28.12.2020
21 Рико
До коментар #19 от "!!!?":
Запознати твърдят, че последната защита на Путин, физическата защита -ако нещо стане- са чеченци. Имали база на 1-2 километра от Кремъл, в самата Москва. Наложи ли се със стрелба да спасяват Путин,ще го спасяват хората на Кадиров18:05 28.12.2020
22 Рико
До коментар #20 от "Нико":
Нали имаше 2 чеченски войни,как завършиха? 90% от бюджета на Чечения идва от ... Москва! Москва данък плаща! Преди време на среща с Путин, Кадиров се беше появил по анцунг и маратонки! За европееца това е подигравка, но за онези от Кавказ е израз на дълбоко презрение; на гавра. Чеченците се гаврят Путин и Русия,ще видим как ще свърши. Но при всички случаи ще има динамика-чеченците още ще поискат.18:13 28.12.2020
23 осведомен
До коментар #1 от "оня с коня":
мНОГО СТРАННО в 24ч един полицай и двама бандити са убити а тук обратното сигурно защото звучи по зле ХАХХАААААААААА18:26 28.12.2020
24 Рико
До коментар #16 от "Антитрол":
Ама ти наистина ли не виждаш къде стават свинщините? ЕДИНСТВЕНИТЕ територии на които стват свинщини в Европа са на бившите СССР и СФРЮ. Такива "държави" са направили,че хората там и след 30 години воюват. След комунизъма на московията само кървища и проблеми.20:53 28.12.2020
25 стоян георгиев
22:57 28.12.2020