9 Октомври, 2022 21:29 10 904 193

Руски военен експерт намеси България във взрива на Кримския мост

  • борис рожин-
  • мост-
  • крим-
  • взрив

Взривеният на моста камион тръгнал от нашата страна

Руски военен експерт намеси България във взрива на Кримския мост - 1
Снимка: Туитър

Маршрутът на взривения камион на Кримския мост според Следствения комитет на Руската федерация преминава през България, Грузия, Армения, Северна Осетия и Краснодар.

Това написа в канала си в Телеграм руският военен ексепрт и блогър Борис Рожин.

Вчера експлозия предизвика частично срутване на моста, свързващ Кримския полуостров с Русия - важна артерия за снабдяване и на военните части на Москва в Южна Украйна.

В ход е руско разследване за причините на инцидента. Москва обеща да възстанови напълно моста възможно най-скоро. Частично беше възобновено движението на влакове. В автомобилната част се допускат само леки коли. Увеличени бяха фериботите в Керческия проток. Украинските власти не поеха отговорност за атаката, но я приветстваха.

Президентът на Украйна Володимир Зеленски заяви: "Беше добър и предимно слънчев ден в нашата страна, за съжаление над Крим беше облачно, но все пак топло. Украинците знаят, че бъдещето е слънчево, бъдеще без окупатори на цялата ни територия".

Руски военен експерт намеси България във взрива на Кримския мост
Снимка: Телеграм


Поставете оценка:
Оценка 2.2 от 56 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 2 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 3 Тихомир е,

    114 30 Отговор
    Това не е намесване, това е констатация. Не ставаш за обективен разследващ журналист.

    Коментиран от #23, #132

  • 4 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 5 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 6 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 7 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 8 Рико

    147 96 Отговор
    И как от България е прелетял до Грузия, Армения, С.Осетия и Краснодар. И се озовал на някакъв мост в Крим. Руснаците размахват хаотично ръце и крака във всички посоки. Така се мята змия когато умира. Има признаци за началото на агония на кремълския режим

    Коментиран от #143

  • 9 Бранимир

    131 81 Отговор

    До коментар #5 от "Ученият котка":

    Повечето руснаци не знаят нито къде се намира България, нито че тук се ползва кирлица.

    Явно си някакъв религиозен фанатик без хал хабер от белия свят.

    Коментиран от #20, #32, #72

  • 10 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 11 ССРС

    92 67 Отговор
    не е за изклюване и поредната инсценировка на кучетата на путин, за да оправдае ядрена атака в Украйна

    този е луд за връзване и малко му трябва
  • 12 жнец

    13 9 Отговор

    До коментар #2 от "Сатана Z":

    ще те пожъна

    Коментиран от #47

  • 13 Дааа

    87 95 Отговор
    Ами нормално, България е основен транспортен коридор! Тук е централата на Сорос за източна Европа, тук са най отвратителните американски мекерета, готови за 24ч. да станат заклети русофили! Историята се повтаря.
  • 14 Опонент

    75 31 Отговор
    Маршрутът на взривения камион на Кримския мост според Следствения комитет на Руската федерация преминава през България, Грузия, Армения, Северна Осетия и Краснодар.
    Интересно е как от България се отива до Грузия, като нямат обща граница? С бомба през толкова граници?!

    Коментиран от #55, #56, #61, #62, #180

  • 15 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 16 Потребител

    29 40 Отговор
    Няма да се учудя, ако този човек е прав.
  • 17 Анти - Анти

    17 37 Отговор
    Ориента , Африка, Латинска Америка, Общноста на необвързаните, Г 77, Арабската лига, Тюрската лига, Мюсюлманската лига, ОПЕК, ОДКС, ОНД, АЗия, Евразийския съюз, АСЕАН, БРИКС, ШОС, Русия , Китай, Индия, ИНдонезия, Саудитска Арабия, Иран, Турция, Северна Корея, са враговете и новата ос на злото на САЩ , ООН, ЕС, Британската общност, Запада, Юж Кроея, Тайван, Сингапур, НАТО, демокрациите

    Коментиран от #22

  • 18 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 19 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 20 Ученият котка

    22 19 Отговор

    До коментар #9 от "Бранимир":

    Тези руснаци отдавна избягаха в Грузия и Казахстан.
  • 21 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 22 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 23 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 24 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 25 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 26 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 27 факт

    77 24 Отговор
    Прави впечатление, руският военен експерт не казва откъде точно е тръгнал камиона, а казва, че преминава през България. Може пък да е тръгнал от Гърция или от Турция, може пък и от Македония, ние не знаем, но споменаването на България трябва да ви казва много. Няма да го тълкувам, защото не ми е работа, обаче управляващите да се замислят в какви батаци ни набутват.

    Коментиран от #76, #139

  • 28 добрееее

    5 3 Отговор

    До коментар #21 от "Сталин":

    значи ще те покачим 😄😄😄
  • 29 Пешо

    47 33 Отговор
    Този камион е подарък от БГ путинофилите, с радост ще ги предадем всички да развиват руската икономика в Сибир.
  • 30 НИНОВА знае ли нещо по въпроса ?!

    49 2 Отговор
    100% знае !
  • 31 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 32 Някой

    18 30 Отговор

    До коментар #9 от "Бранимир":

    Бе, явно ти не познаваш света. Това, което си написал, важи за САЩ. Не за Русия. Ма, от къде ти ще знаеш това, като от твойто село не синизлизал?

    Коментиран от #39, #42, #43, #92

  • 33 пий сода каустик

    1 2 Отговор

    До коментар #23 от "Абе Глупако,":

    шъ съ упокоиш ✌
  • 34 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 35 ...

    30 9 Отговор
    военен ексепрт и блогър Борис Рожин - 2ка по география...
  • 36 Учен

    61 17 Отговор

    До коментар #5 от "Ученият котка":

    За Русия България е вражеска държава. Официално обявено от руското външно.

    Коментиран от #48, #109

  • 37 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 38 Ученият котка

    15 13 Отговор

    До коментар #21 от "Сталин":

    Не грешиш. Моите български приятели са умни, образовани и остроумни хора.
  • 39 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 40 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 41 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 42 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 43 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 44 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 45 Сталин

    16 11 Отговор

    До коментар #24 от "Рико":

    Рико пиеш много KOOL-Aid,момчето ,колко пъти излязохте да протестирате локдауна когато беше еврейския вирус

    Коментиран от #52

  • 46 Зеленски

    19 24 Отговор
    Е ..Примитивен человек! Личи си по всичко.

    Коментиран от #49, #50

  • 47 Ха така!

    1 2 Отговор

    До коментар #12 от "жнец":

    През кръста ли?
  • 48 Ученият котка

    11 15 Отговор

    До коментар #36 от "Учен":

    За съжаление това е временно. Но в сърцата и душите всичко е различно.

    Коментиран от #60

  • 49 Айде бе...

    8 7 Отговор

    До коментар #46 от "Зеленски":

    Ти също!
  • 50 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 51 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 52 гуталин

    6 9 Отговор

    До коментар #45 от "Сталин":

    не те ли размазах на ботуша си
  • 53 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 54 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 55 Ами че

    10 7 Отговор

    До коментар #14 от "Опонент":

    Питай Тихо Шумо, той го е съставил маршрута и е подписал пътния лист
  • 56 стария моряк

    51 8 Отговор

    До коментар #14 от "Опонент":

    Има един ферибот , "Дружба" , че с него се ходи до Грузия. Тръгва от Бургас (бившото рибно пристанище) и е на Бойковата метреса Цветелина. Този е третият пореден Ро Ро кораб на Цветелина и само един господ знае какво и колко са пренасяли тези кораби!
  • 57 Мнение

    27 4 Отговор
    Може и турци да са .
    Не вярвам да са българи.
    Ако се е забавил по пътя някъде са му монтирали ексползива и вероятно не е знаел.
  • 58 !!!?

    30 28 Отговор
    Кремълските варвари са способни на всякакви провокации за да оправдаят безумната си война в Украйна !!!?
  • 59 как там

    13 5 Отговор

    До коментар #54 от "Сталин":

    могилизация 😁😁😁😁
  • 60 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 61 Така де

    19 22 Отговор

    До коментар #14 от "Опонент":

    Фантазии на изперкали руснаци.
  • 62 Павел

    40 27 Отговор

    До коментар #14 от "Опонент":

    Има ферибот за камиони бе калъф директно за Грузия. Бургас - Батуми! България е в основата на всички натовски мръсотии.

    Коментиран от #68, #111, #191

  • 63 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 64 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 65 Географ

    40 6 Отговор
    За незнаещите да знаят че има ферибота линия Бургас... Поти Грузия и е собственост на Цв. БОРИСЛАВОВА.....А по нататък помислете и погледнете картата

    Коментиран от #71

  • 66 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 67 нннн

    23 3 Отговор
    Важното е къде е натоварен камиона и се е качил шофьора. Другото е ала-бала.
  • 68 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 69 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 70 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 71 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 72 ПЪЛНИ ГЛУПОСТИ 😇!

    35 13 Отговор

    До коментар #9 от "Бранимир":

    Всички руснаци знаят България!Червената чушка и казват болгарскии перец. Доматите. Болгарскии помидори. Да не говорим за курортите в България! Бургас. Варна. Чорное море!И много други!
  • 73 Нека си припомним

    17 5 Отговор
    Преди няколко месеца дрон натоварен с взрив ръководен от спътник успя да уцели джип пътуваш по шосе в който пътуваше висш военен на иран
    Сега да помислим толкова ли е трудно по подобен начин да бъде уцелен камион или влак натоварен с гориво според мен това е един от най-вероятните варианти за тази диверсия
  • 74 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 75 Ерор 404

    46 10 Отговор
    Маршрутът е повече от ясен. От натовската база в Александрополис - Бургас - Батуми - Краснодар. Запечатан и пломбиран камион . Фериботът за Грузия е на нашите бандити - гербаджиите, така че всичко е шест. Ток и жица! И експлозив!

    Коментиран от #79

  • 76 Както е тръгнало

    19 20 Отговор

    До коментар #27 от "факт":

    Значи руският военен експерт признава, че моста не обстрелван с ракета, а е разрушен от вътрешен саботаж с руски камион с взривове...!!
    А че изрично е посочено и насочено вниманието, че камиона е преминал и през България, е докладвано на Руската федерация от Митрофанова...!!!
  • 77 факт

    53 14 Отговор
    Вече повече от 10 часа никъде в българските медии не се отразява ракетния удар в жилищен квартал в Запорожие. Загинали са най-малко 12 мирни жители, а Украйна обвинява за този терористичен акт Русия. Представяте ли си как Русия убива цивилни грраждани в области под нейн контрол? Време е да се каже, не, време е да се извика, че Европа и НАТО защитават и подпомагат терористи в лицето на властта в Украйна и кликата на Зеленски. Умират мирни граждани, утре може да сме ние и ще бъдем просто статистика, давате ли си сметка?

    Коментиран от #84

  • 78 Сталин

    32 8 Отговор

    До коментар #70 от "Турчин":

    Абе хайванин,българина затова е роб ,никога не протестира ,защото смелия български лъв не може да стане от масата с ракия и салата,камо ли да пролива кръв

    Коментиран от #81

  • 79 запечатан

    24 2 Отговор

    До коментар #75 от "Ерор 404":

    и пломбиран, ама друг път на клип се вижда как го отварят контролните органи, отвориха погледнаха за секунда и го пуснаха.

    Коментиран от #88

  • 80 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 81 крепостен

    12 3 Отговор

    До коментар #78 от "Сталин":

    що избега от могилизацията 😁😁😁
  • 82 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 83 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 84 Сталин

    10 9 Отговор

    До коментар #77 от "факт":

    Абе хайванин,какво търсят "цивилни" от чужд произход в сградите на тази казарма
  • 85 стоян георгиев

    4 8 Отговор

    До коментар #82 от "Между другото":

    Хахахаха в джибути викаш? А в хараре и лесото кви руски карти и настъпления са откили?
  • 86 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 87 ДОСТ

    13 3 Отговор
    СЕГА ЩЕ СТАНЕ МНОГО НАПЕЧЕНО. РАДЕВ ДА МУ МИСЛИ.

    Коментиран от #93

  • 88 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 89 ДОСТ

    17 5 Отговор

    До коментар #86 от "Бясно":

    МАЙ ЩЕ СЕ ОКАЖЕ, ЧЕ СМЕ ДЕПО ЗА ТЕРОРИСТИ.

    Коментиран от #91, #108

  • 90 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 91 И а си хас

    8 4 Отговор

    До коментар #89 от "ДОСТ":

    ….да не сме! Щом братята по идеология го казват, значи е така!
  • 92 Друг някой

    14 11 Отговор

    До коментар #32 от "Някой":

    Лично съм бил в побратимен град на ученически пионерски лагер, в град, в който на центъра пред киното имаше паметник на гошо пияндето (нарочно с малка буква) и побратимените братушки се интересуваха къде е тази държава. На кой континент и т.н.
  • 93 ДОСТа

    2 1 Отговор

    До коментар #87 от "ДОСТ":

    ….вярваш ли си, или така ти се иска?
  • 94 Рушляк

    21 9 Отговор
    Руската пропаганда верно вече не знае какво твърди . Кукушинков вече изглежда като пионерче .хахах

    България, Грузия, Армения, Северна Осетия и Краснодар.
    И накрая на моста .и даже са го проверили на моста и го пуснали.
    Хахаха .че тоя камион минал къде ли не , и никой не разбрал че носи експлозиви ли ?
    Хахах
    Да се смееш ли ,да плачеш ли ?

    Че да пратят един камион и в Кремъл тогава хахага

    Коментиран от #107

  • 95 Нинова....

    22 4 Отговор
    Нямам нищо общо с камиона, натоварихме го с картофи, ако Радев е направил нещо..незнам...😞.
  • 96 Младежта?

    22 7 Отговор

    До коментар #24 от "Рико":

    Какви глупости говориш? От колко години днешните младежи не ходят в казарма? По лесно е да се друсат и напиват естествено, ако все пак отидат на война(не дай си боже) Незнам дали ще се върнат. Останалите са толкова героични, че заминаха по чужбина и там си останаха, вместо ако са придобили някакви знания да дойдат и да ги реализират тук помагайки и на страната си. Те не искат да живеят в България какво остава да участват във военни действия. Лошото е, че наистина нашите политици могат да ни вкарат във война и тогава Незнам какво ще стане мъжете и децата. Основната идея на тези политици е:снабдяваме Украйна с оръжия и правим изявления че ако се наложи ние също ще се включим като членове на Нато във войната. Но нали ви е ясно, че те няма да участват, защото ще са заети с важни политически решения(да търкат столовете в НС) кой ще гепи повече.

    Коментиран от #101, #103

  • 97 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 98 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 99 предците ти?

    1 0 Отговор

    До коментар #86 от "Бясно":

    ония от канализацията?
  • 100 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 101 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 102 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 103 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 104 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 105 Така е!

    14 10 Отговор
    Как се променя света….едно време организирахме атентати на Папата, бяхме момчета за мокри поръчки на КГБ, а сега сме депо за украински терористи?!?
  • 106 боцко

    0 2 Отговор

    До коментар #18 от "Боримечката":

    боримАчката, научи се да пишеш бе .....френ!
  • 107 Гражданин

    6 6 Отговор

    До коментар #94 от "Рушляк":

    Ако събираш за кремъл, имаш един камион от мен.
  • 108 Карлос чакала

    0 0 Отговор

    До коментар #89 от "ДОСТ":

    Хе хе макерон!
  • 109 боцко

    1 2 Отговор

    До коментар #36 от "Учен":

    до там я докарахте!
  • 110 тираджия

    8 10 Отговор
    Най-вероятно някои български русофили са карали ТИРа
  • 111 Гражданин

    8 9 Отговор

    До коментар #62 от "Павел":

    Какво чакаш тук в България? Чемодана и в сибир!
  • 112 това е добра новина

    12 15 Отговор
    българите допринесоха за взривяването на моста трябва да се гордеем

    Коментиран от #135

  • 113 Токсик

    18 11 Отговор
    Само като видите какъв огромен бункер насред София в Южния парк си е направило краварското посолство и всичко трябва да ви е ясно ! Заради английското пък сме затворили дори цяла улица в центъра - Московска. София е много важно средище на терористите от източното НАТО.

    Коментиран от #114

  • 114 Грешка!

    14 11 Отговор

    До коментар #113 от "Токсик":

    София е свърталище на руски шпиони закърмени с КГБ-ейски идеи, затова хората ни нямат доверие!
  • 115 рожин

    10 5 Отговор
    плачеш ли смешко? влязъл в русия бг камион хаха , ами нали бяхте забранили преминаването на коли от ЕС

    Коментиран от #118

  • 116 Въх

    9 3 Отговор
    И сега кво. Ще ни бомбят ли ?
  • 117 КГБ

    14 6 Отговор
    Русия продължава да учудва света със своята безпомощност, глупост и изостаналост! Камиона пропътувал половин Европа, влязъл в Русия, промъкнал се със десет тона експлозиви през скенера на входа към моста и взривил отрочето на Путин!!! Сори ама няма такива глупаци!

    Коментиран от #140

  • 118 То цял самолет кацна на Червения Площад

    7 6 Отговор

    До коментар #115 от "рожин":

    ….та един камион ли?

    Коментиран от #186

  • 119 И този

    8 6 Отговор
    е за психото! Побъркаха се чебурашките ,от зор се побъркаха!
  • 120 Фори

    11 6 Отговор
    Руснаците и за папата ни обвиниха.

    Коментиран от #162

  • 121 Жалко че не падна

    9 13 Отговор
    Жалко, че не рухна изцяло моста.
  • 122 Оксиморон

    9 9 Отговор
    Руски военен експерт е абсурдно словосъчетание. "Руски военен словоплетец" бива.
  • 123 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 124 Румен

    9 9 Отговор
    Когато постъпиш на работа в Русия ти подаряват въдица. И знаете ли защо?- Еми в събота и неделя да си изкараш заплатата. И народ който до днес казва на ъглошлайфа болгарка, може да му се каже само едно:- Комсомолска неграмотност. Рапорт даден- рапорт приет .
  • 125 Голем смех

    11 4 Отговор
    Радев е натоварил камиона с взрив. Играе сложна игра.

    Коментиран от #158

  • 126 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 127 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 128 Очивадец

    13 3 Отговор
    Да и аз го видях камиона тръгна от Банкя.шофиора беше олабил касетофона със песен на Веселин Маринов и пердашеше към кримския мост.а бе лудница направо.чудя се това истина ли е или някакъв сън

    Коментиран от #190

  • 129 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 130 Нострадамус от Злокучене

    7 2 Отговор
    Няма как да няма "Българска следа"Без съмнение "ченгетата" около пРезидента Румен имат пръст в това пъклено дело.Комунетата обичат парите и са готови да се продадат на всеки,който плаща добре.Кака Корнела се подписваше за оръжейните сделки с "трета страна",като отлично знаеше къде отива оръжието.Ченгето Гебрев,забрави кой го е хранил на времето и заради това руснаците се опитаха да го ликвидират.Сега и Радев,като видя накъде духа вятъра и че войната ще продължи малко повече от "една седмица",реши да смени страните.Със сигурност не е забравил унижението,което му нанесе Путин при посещението му в Москва.
  • 131 Хаха

    1 0 Отговор
    как каза армения, след това разбрах че това са подбрани знаете какво....
  • 132 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 133 хи хи

    10 9 Отговор
    на путин му взривиха тръбата взривиха му моста да се готви бункерът
  • 134 Мухахаха

    9 6 Отговор

    До коментар #5 от "Ученият котка":

    Северна добруджа, Македония, Южна добруджа, Путин се гаври с българската писменост?
  • 135 Караманска

    10 5 Отговор

    До коментар #112 от "това е добра новина":

    Байдън на живо каза "Путин нахлу в Русия" 🤣🤣🤣🤣🤣 Това ли са ви евроатлантици😂😂😂
  • 136 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 137 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 138 Нагли нагли

    6 6 Отговор
    Тези нагли терористи имат някакъв проблем с България?? Нещо за колония ли ни имат, за нещо задължени ли имат. Нека дойдат, този път няма да се разхождат, като на екскурзия, като червената армия.
  • 139 факт

    4 0 Отговор

    До коментар #27 от "факт":

    На 04/10 взрив в Арсенал Казанлък.....

    Коментиран от #141

  • 140 факт

    6 0 Отговор

    До коментар #117 от "КГБ":

    Взрив в Арсенал Казанлък на 04/10...
    Камионът от бг е разтоварен в Грузия на друг камион....
  • 141 Така е

    13 1 Отговор

    До коментар #139 от "факт":

    Тук и по-рано имаше няколко експлозии в заводите за военна промишленост, както и в други държави. Гешев нещо не искаше да разследва? Имаше и отрявания. Какво се случи и с тях? Покорни мафиотски служби.
  • 142 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 143 Шерлок

    14 9 Отговор

    До коментар #8 от "Рико":

    С ферибот натоварен от тук и следен с JPS от САЩ когато се е изравнил с композицията с цистерните телефонно обаждане и бум. Руснаците по намерените следи от взрива ще рсзбератб от къде е взривния материал. Молете се да не е от България.

    Коментиран от #192

  • 144 Трифон зарезан

    11 10 Отговор
    Русия има още шпиони в България. И сателити. Свобода или робство. Никой не обича господарите дори да са господарите на Света , за какъвто се мисли втория полюс Путин. Който нож вади от нож умира. Насилието ражда насилие.
  • 145 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 146 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 147 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 148 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 149 Урюрвкос

    13 1 Отговор
    врели-некипели, всички вече заподозряни са под наблюдение. Товарил е в град Армавир европалети. Условието е било да мине по моста точно в определено време и затова шофьора подранил дошъл от предния ден и спал, чакал да стане време.Това е било условието на поръчката.
  • 150 Трифон зарезан

    3 0 Отговор
    Имаш пари и си купуваш каквото искаш и минаваш от където искаш. Хората са алчни.
  • 151 Хм...

    4 4 Отговор

    До коментар #142 от "Караманска":

    👍....При втория удар Керченският мост ще падне, не вярваш ли?😊
  • 152 Българин

    10 3 Отговор
    Тръбите, моста, срелбите по АЕЦ-а - почеркът не е на Украйна, а конспирацията, че Русия си руши сама инфраструктурата може да хрумне само да гладкомозъчен либераст преял с пропаганда. Провокациите срещу Русия стават все по-опасни, предизвикват я да отвърне. Това вещае още по-гадна за всички ескалация. Опасявам се, че се готви явна война на НАТО с Русия. А там ние се водим фронтова държава...
  • 153 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 154 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 155 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 156 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 157 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 158 Само питам

    2 1 Отговор

    До коментар #125 от "Голем смех":

    Защо Радев? ДъБъто и ПъПъто,съветвани от Курнелка не стават ли?
  • 159 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 160 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 161 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 162 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 163 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 164 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 165 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 166 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 167 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 168 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 169 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 170 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 171 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 172 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 173 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 174 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 175 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 176 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 177 Д'мин

    9 1 Отговор
    Всъщност камиона не е тръгнал от България. Товара е тръгнал от пристанище Бургас под формата на 22 палета фолио натоварено на кораб и е пристигнал в Поти-Грузия. Натоварен е в камион и е заминал за Армения. Там му са оформени мигническите документи, камиона се е върнал в Грузия и е преминал в Русия през ГКПП Горен Ларс, в гр.Армавир е прехвърлен на камиона, който се е взривил на Керченския (Кримския) мост. Взрива е поставен в ролките на фолиото, което не позволява да бъде открит от ренген. Вероятно шофьора е нямал представа за какво иде реч.
  • 178 домбим бамбас

    1 2 Отговор
    и ще се повтаря!
  • 179 Турбодизел

    3 1 Отговор
    Да му проверят тахографа на тоя шефьор. Със сигурност такъв дълъг маршрут е каран с нарушения.
  • 180 834р6в407р

    2 0 Отговор

    До коментар #14 от "Опонент":

    ЯСно не си разбрал ко е написал журналиста ,или си т.... парче или журналиста не е журналист.КАмиончето ,който е взривен е пътувал със стоки ,уж,в тези страни ,които са казани в статията,но не е казано на 100% от къде е заложен взрива от тия стани и няма никакво значение че споменават Бг ,това не означава нищо.
  • 181 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 182 Борис Рожин

    2 1 Отговор
    Кой ми изцапа гащите?
  • 183 Бай Благой

    2 1 Отговор
    Пролича си кой е терорист в тази война!
  • 184 Сър Пичук

    4 2 Отговор
    Рашисткият "умник" можеше със същия успех да заяви, че извънземните са думнали моста.
  • 185 ФАКТИЧЕСКИ УКРАЙНА Е ОКУПИРАЛА РУСКАТА

    3 2 Отговор
    ТЕРИТОРИЯ И СЪБАРЯ РУСКИТЕ МОСТОВЕ !
  • 186 5 АРАПА 5 САМОЛЕТА ОТКРАДНАХА

    4 2 Отговор

    До коментар #118 от "То цял самолет кацна на Червения Площад":

    ДВА ЗАБИХА В НЕБОСКРЕБИТЕ И ЕДИН В ПЕНТОКОНЯ ! И ЕДИН В ЗЕМЯТА ! И АЗ НЕ ВЯРВАМ АМА ЩАТИТЕ СИ ПРИЗНАХА ЧЕ Е ВЯРНО !
  • 187 ШАФИОРА АРЕСТУВАН ЛИ Е ?

    3 0 Отговор
    ИЛИ Е ПРИ РИБИТЕ ? МАЙ НЯМА НИКЪВ КАМИОН !
  • 188 Машала

    6 0 Отговор
    Щом Българската следа се намеси всички са загинали! Където се появи българин, нищо имане не става! Абе хора, ако бяха замесени българи до сега тоя мост нямаше да го има!
  • 189 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 190 Сеирджия

    0 1 Отговор

    До коментар #128 от "Очивадец":

    Браво! Няма как да ти сложа повече плюсове.
  • 191 точно обратното

    1 3 Отговор

    До коментар #62 от "Павел":

    България троянския кон в НАТО. всички ОВЕННИ, пардон, военни са закърмени с комунистически и русофилски идологеми а и много от тях са на руска хранилка.Само гледат да докопат някаква информациийка от НАТО и ще се сблъскат пред вратите на Руското посолство.
  • 192 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 193 Шаран БГ

    2 0 Отговор
    Нещастна България и още по-нещастни българи! Западът ни изкара убийци на католическия папа, сега Русия –участници в пиротехниката на кримския мост... Няма ли две хубяви думи зя нашего брата ??
    Ама пращайте оръжия и искайте ТАМ МИР – в украйна !!?
Новини по държави:
Новини САЩ, Новини Великобритания, Новини Германия, Новини Италия, Новини Франция, Новини Испания, Новини Гърция, Новини Украйна, Новини Белгия, Новини Китай, Новини Сирия, Новини Сърбия, Новини Бразилия, Новини Австралия, Новини Япония, Новини Швейцария, Новини Северна Македония, Новини Турция, Новини Полша, Новини Румъния, Новини Иран (Ислямска Република), Новини Австрия, Новини Нидерландия, Новини Северна Корея, Новини Всички държави, Новини Унгария, Новини Канада, Новини Литва, Новини Индия, Новини Мексико, Новини Южна Корея, Новини Хърватия, Новини Норвегия, Новини Дания, Новини Финландия, Новини Ирландия, Новини Аржентина, Новини Дубай, Новини Португалия, Новини Словакия, Новини Беларус, Новини Латвия, Новини Естония, Новини Словения, Новини Чехия, Новини Швеция, Новини Ирак, Новини Афганистан, Новини Албания