Управляващите ще проверяват как са се отразили промените на законите за повишаване на социалните плащания - върху бюджета.
Затова свикват извънредно заседание на бюджетната комисия във вторник.
Сметната палата ще трябва да направи проверка на бюджетите на социалното министерство и на НОИ, да проследи бюджетите и консолидираната фискална програма и да изготви цялостен доклад от проверката.
Одитът ще обхване шест години от 2020 досега. Депутатите планират да възложат и одит на Агенция пътна инфраструктура.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Цървул
Коментиран от #4, #8
19:52 28.06.2026
2 Дориана
19:56 28.06.2026
3 Всички правителства на Мунчо
Коментиран от #6
19:56 28.06.2026
4 Дориана
До коментар #1 от "Цървул":
ГЕРБ и ППДБ са виновни за раздутите плащания и кражби навсякъде. Така , че при условия на ограбена държавна хазна и Свръх Дефицит не може да бъде премахнат тавана на пенсиите. И ГЕРБ и ППДБ също Не го направиха. А, пенсиите са достатъчно високи и надминават минималната заплата.20:01 28.06.2026
5 бою циганина
20:03 28.06.2026
6 Дориана
До коментар #3 от "Всички правителства на Мунчо":
Грешен коментар. Какви са тези имена? Кой е Мунчо и вие кои сте? Защо се криете и не излезете на светло с името си. Свиквайте времето на съюзниците и защитниците на мафията свърши.20:03 28.06.2026
7 Извънредна ,
Коментиран от #12
20:12 28.06.2026
8 краде се
До коментар #1 от "Цървул":
преди всичко от тея с незаслужено големите заплати, ти явно си такъвКоментиран от #14
20:23 28.06.2026
9 Тая
20:24 28.06.2026
10 Дорианке, ако това е името ти,
Коментиран от #13
20:26 28.06.2026
11 Гост
20:27 28.06.2026
12 Дориана
До коментар #7 от "Извънредна ,":
Омитането само можете да.го сънувате. Признайте , че се страхувате Новата власт да не разкрие вашиевентуални корупционни сделки, има ли такива та от сутрин до вечер се страхувате вие да не излезете на светло? Много ли ви се услади корупцията и мафията , вие корумпирани ли сте или от някоя мафия. За това ли Новото правителство ви е Трън в очите и се страхувате от него.
20:30 28.06.2026
13 Дориана
До коментар #10 от "Дорианке, ако това е името ти,":
По - скоро вие кажете, защо сте на грешната страна и браните корупционния мафиотски модел.Замесени ли сте или зависими? Или и двете? Няма да ви се отвори парашута точно правителството на Румен Радев ще спре кражбите и корупцията за ваш ужас. Свикнете с тази мисъл.20:36 28.06.2026
14 Цървул
До коментар #8 от "краде се":
Не съм от тях . И така нататък ...20:36 28.06.2026
15 Дориана
20:38 28.06.2026
16 Не, Дорианке
Коментиран от #19
20:44 28.06.2026
17 НЕКА да
21:21 28.06.2026
18 Радев
21:27 28.06.2026
19 НЕГРАМОТЕН може би
До коментар #16 от "Не, Дорианке":
си ти , дето не си видял гредата която ни натресе БОКО , ЗАЩОТО ако боташ беше в условие на безизходица към момента и се плащат за това , да знаеш че за кредитите взети от БОКОВИТЕ управници ,ВНИМАВАЙ --ВСЕКИ ДЕН ПЛАЩАМЕ по 45 милиона САМО за лихвите по тези заеми . ЗАМЪЛЧИ ЗАМЪЛЧИ .21:30 28.06.2026