Мая Манолова
Омбудсманът Мая Манолова пред протестиращи миньори
“ Това е манганова мина, една от четирите в света, която би следвало при добра експлоатация да дава много добри икономически резултати, да има инвестиции, да има поминък и хората да получават справедливи възнаграждения. „
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 кие
Изобщо не е трябвало да се допуска, да каца и оставя болни в България !!!
21:11 09.10.2016
2 Диди
01:02 10.10.2016