Свидетели сме на поредните опити за манипулативно интерперетиране на историята и хвърляне на нова порция лъжи, манипулации и откровени клевети срещу мен от същите хора, които го правеха 2013-2014 година. Тогава бях подложен на всевъзможни проверки. Това заяви във фейсбука си премиерът в оставка Бойко Борисов.
Нещо повече, припомням, че спечелих и много от делата за клевета. Надявам се, че компетентните органи и сега ще проверят всички сигнали срещу мен, както са го правили и досега. Аз категорично заявявам, че не участвам в никакви фирми, бизнеси или офшорки, както впрочем беше доказано още 2013 година, когато отново се сипеха поредица лъжи от медиите на кръга около една фалирала банка. Разговарях с моите адвокати днес, които започват работа по завеждане на нови дела срещу клеветниците.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 той гледа
Коментиран от #10
13:40 21.11.2016
2 Mara
13:57 21.11.2016
3 чичо Пенчо
14:03 21.11.2016
4 mediator37
14:15 21.11.2016
5 apostol
14:42 21.11.2016
6 Този коментар е премахнат от модератор.
7 erdal
14:55 21.11.2016
8 Пеньо
15:46 21.11.2016
9 справедлив
15:48 21.11.2016
10 Марко Поло
До коментар #1 от "той гледа":
Естествено ...Защото не се казва нито Румен Овчаров , нито Гоце с СПА хотела за 35 милиона в Кюстендил , нито Стани шеф , който направи заменките по морето , нито Кънчо Стойчев , гушнал 103 милиона евро от БКП/БСП за Голф игрище до Балчик , нито Корнелия Нинова - жената хамелеон , първо от БКП/БСП , после от СДС , после пак от БКП/БСП , участвала в контрабандата на петрол заедно с лицето Иван Костов, нито Пиги - новата зам. президенша , назначила сестра си за шеф на здравната каса при Олигарски и т. н. и т. н. ...Коментиран от #14, #15
18:05 21.11.2016
11 Този коментар е премахнат от модератор.
12 гост
Коментиран от #13
19:55 21.11.2016
13 Прокурора
До коментар #12 от "гост":
Е как кой, Цацаров.20:43 21.11.2016
14 Д'Мин
До коментар #10 от "Марко Поло":
Еее ей, чакай, сопри се! Ми то не остана нищо за крадене от ГЕРБ, сал едни магнолии останаха за Тиквуня!20:45 21.11.2016
15 Марко без Поло
До коментар #10 от "Марко Поло":
Опа, опаааа спри се ве човек, той Бай Х вече си е наел адвокати, няма да те вземе, а и с тия тиради дори и бъгарски съд няма ти се върже :)23:02 21.11.2016
16 кроко
00:35 22.11.2016