Председателят на „Републиканци за България“ Цветан Цветанов разказа пред бТВ за целите на своя проект и поясни, че той е силен евроатлантически глас в страната и силно евроатлантическо партньорство.
Според него посоката не е толкова устойчива при другите партии, макар че се обсъжда от много време.
Той обрисува хората в партията си като силни, млади хора, с добро образование, получено на Запад.
Цветанов заяви и че не иска да има центриране в един председател на партията, а всички да могат с профила си, етноса и професията си да участват.
Той обясни и че не се отказва от възгледите си, които е изповядвал в самото начало на учредяването на партия ГЕРБ.
"В последния мандат това се разми", добави Цветанов.
„Човек трябва да има ясни принципни позиции и да е последователен, и затова този проект искам да не допуска грешки и слабости от предишни“, каза още председателят на „Републиканци за България“.
Той спомена отново връзките между ГЕРБ и ДПС, които по думите му са започнали през 2019 г. на изборите за местен парламент.
„Аз съм осуетявал всякаква подобна колаборация между ДПС и ГЕРБ след 2019 г.“, добави той.
Цветанов коментира и изборния процес:
„Всичко, което може да гарантира нормалното протичане на изборния процес, се саботира от статуквото“, каза той.
Според него трябва да се възстанови парламентаризма и институционалното координиране по важни теми, свързани с националната сигурност и просперитета на страната.
„Искам да се отстояват принципни позиции и хората да могат да работят и да се включват активно в политическия живот, да има плурализъм“, добави още Цветанов.
Ще държим да има парламентарен контрол за изхарчени пари и да консолидираме и да има политическа воля за реални мерки за бизнеса“, добави още той.
И този Ганьо за някакви "проекти" плямпа.
Абе ганьовци неграмотни...изведнъж станахте едни "проектанти" от нищото и продължавате да си го ползвате този шаблон.
ХАХАХАХАХАХАХАХАХА
-4 +39
-2 +52
-0 +41
-1 +47
-0 +36
-0 +47
Коментиран от #14
-1 +35
-1 +31
Дори гробарите се срамуват от теб!
-2 +36
-1 +24
-0 +22
-2 +17
-0 +22
До коментар #7 от "Дрю":
Че той имаше присъда от четири години ,ефективна.Докара адвокати от Германия да го защитават.Изкараха го чист като момина сълза.Разбира се, делото мина в един от мандатите на ГЕРБ.
-0 +22
-0 +19
-0 +22
-0 +14
-1 +7
Коментиран от #20
-0 +6
До коментар #19 от "112":
Цв. Цв. приема залози за това дали РъЗъБъ ще влезе или не. Залозите са 1:100.
Коментиран от #32
-0 +9
-1 +10
-2 +1
Коментиран от #27
-0 +6
-0 +4
-1 +8
Коментиран от #30, #36
-14 +0
До коментар #23 от "Мюмюн":
КОМШУ ГЛЕДАЙ ГИ ПО ЗАДНИЦИТЕ КОЙТО ИМА В ФОРМАТА НА ТИКВА ЦИГУЛКА ТОЙ ЩЕ Е......БАШ ДЕПУТАТИН😀😀😀
-0 +6
-5 +1
-5 +0
До коментар #26 от "Анонимен":
Ха,ха...Отдавня няма ляв-десен.Има търговия, незаети ниши и партии които гледат да се позиционират маркетингово.Да осребряват.
А колкото до апартаментите -или си чист, или си мръсен.Тази работа е като бельото -няма "сива зона".Не може да кажеш 100 изреяения истина и да излъжеш в едно.Тогава целият текст е лъжа!А колкото до Цветан -неговата е ясна.Фонансират го да прокарва чужди интереси -тези на САЩ.Е/За какво ни е такъв?
-1 +4
-2 +1
До коментар #20 от "РЗБет":
Къде? В затвора ли?
-0 +4
-1 +4
Коментиран от #37
-1 +1
-0 +4
До коментар #26 от "Анонимен":
Дали е умен или прос като Бойко Методиев законите трябва да се спазват от всички.Не може да тръгне да подслушва наред.И ако е вярно че основният свидетел тогава се спомина.Малко след него и жена му.Говорим и за престъпление .Тези ли ще ни управляват.Грешиш
-1 +4
До коментар #34 от "Анонимен":
Кой бе..? Ахмет Доган ли е набожен?.
-0 +3
-1 +6
Как Директиви на ЕС незаконно са я обединили в една и добавили куп глупости от БГ страна.
Как без съдебни заповеди кметове ще налагат "фирми" да влизат незаконно в домовете на хората.
Как близки до властта проектански фирми точат зъбки за стотици милиони от БГ народа.
Как фирми за кредити ще обират хората с десетки хиляди заеми, които няма да могат да изплатят пенсионери, и ще им взимат жилищата незаконно.
Един нов асансьор е мужду 35 и 40 000 лева за сграда.
Народът трябва да излезе и да протестира срещу Наредбата от 2007 г. за отмяната й.
-0 +4
-1 +5
-1 +5
-0 +1
-0 +6
-0 +4
-1 +5
-0 +4
-0 +2
-0 +2
Коментиран от #57
-0 +2
-0 +2
-0 +3
Cитуaциятa e cвръхнeoбичaйнa и имeннo зaрaди тoвa cнимкитe имaт тaкъв уcпeх в coциaлнитe мрeжи. Нaй-вeрoятнo зeлeнчуцитe нe ca дoкaрaни c лимузинaтa, зaщoтo тя нямa нoмeрa. Мoжe би прocтo ce изпoлзвa кaтo cклaд зa зeлeнчуци, нo вce пaк cитуaциятa изглeждa мнoгo нeoбичaйнa.
Cтрeч лимузинaтa нa Linсоln ce прoизвeждa прeз пeриoдa oт 1990 дo 1997 г. и e oбoрудвaнa V8 двигaтeли c oбeм 4.6 и 5.0 литрa, кoитo ca c мoщнocт 150 и 210 кoнcки cили, cъoтвeтнo. Тeзи бeнзинoви лимузини ce хaрaктeризирaт и c ocoбeнo виcoк рaзхoд нa гoривo.
Мeжду другoтo, тoвa нe e първaтa лимузинa, изпoлзвaнa oт укрaинcки търгoвци. Мecтни мeдии припoмнят, чe в Брoвaри cлaдкитe ce дocтaвят в рядкo удължeнo Vоlvо, a в Житoмир кaртoфитe ce прoдaвaтa oт Rоlls-Rоyсе Phаntоm. В Киeв пък мeдът ce търгувa дирeктнo oт нaй-лукcoзнaтa Tеslа Mоdеl S.
-0 +2
-0 +2
До коментар #52 от "Анонимен":
А той и Бойку няма да спечели, понеже България не е с него.
-1 +3
-1 +1
-0 +0
-0 +0
-0 +0