4 Май, 2022 06:22 2 881 76

Пред НС: Протести "за" и "против" оръжие за Украйна

  • протести-
  • парламент-
  • оръжие-
  • украйна

Поддръжниците на идеята България да се присъедини към страните, които подпомагат Украйна и с военна помощ се събират пред служебния вход на парламента

Пред НС: Протести "за" и "против" оръжие за Украйна - 1
Снимка: parliament.bg

Докато депутатите заседават два протеста са организирани пред Народното събрание - единият за, а другият против предоставянето на военна помощ за Украйна, предаде БНТ.

Вчера вече в няколко големи града на страната се събраха хора, които заявиха, че са против това да предоставим военна подкрепа на Украйна. Днес те отново си дават среща на площад Народно събрание.

Поддръжниците на идеята България да се присъедини към страните, които подпомагат Украйна и с военна помощ се събират пред служебния вход на парламента.


Поставете оценка:
Оценка 3.8 от 15 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 ГРАД КОЗЛОДУЙ

    122 17 Отговор
    Аз не искам да плащам 4-5 звездни хотели по морето на богатите украинци при условие ,че има българари които не са го виждали

    Коментиран от #41

  • 2 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 3 ссср

    85 15 Отговор
    Слава России.
  • 4 Българин

    108 12 Отговор
    Аз съм против въвличането на България в тази война . Не ни е по силите не ни е по икономика ресурсите да влизаме между шамарите. Украйна нито е в ЕС нито НАТО. Това е разногласие между Русия и Украйна.. ставаме нещо като Мара подробната.. все влизаме във войни които не се бием да нас откакто сме в НАТО ... В миналото някои за нас да се е бил не ... Руснаци и украинци да се такиват ... Това си е техен проблем
  • 5 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 6 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 7 Нямам Срам

    9 35 Отговор

    До коментар #2 от "Да живее Украйна 🇧🇬🇺🇦":

    Има един проблем Турция и България са в НАТО което в алианса има точки за това .. страни в НАТО не могат да воюват една срещу друга
  • 8 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 9 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 10 Брендилия

    42 8 Отговор

    До коментар #2 от "Да живее Украйна 🇧🇬🇺🇦":

    Чети малко повече, Турция е НАТО и НАТО не върши работа на България при това положение. А сега мисли...
  • 11 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 12 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 13 Дара

    99 9 Отговор
    Да мислят за разрушената ни България. На Украйна има кой да и дава оръжия.
    Отавка!
  • 14 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 15 Мунчо

    70 8 Отговор
    Който е за украйна- да внася н
    по една заплата или пенсия във фонда на просто Киро!

    Коментиран от #55

  • 16 Мунчо

    50 9 Отговор
    Който е за украйна- да внася н
    по една заплата или пенсия във фонда на просто Киро!
  • 17 Дидро

    70 6 Отговор
    Ще има ли и днес протест за неутралитет в София, защото трябва да се ходи - нещата са зле.

    Коментиран от #37

  • 18 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 19 Сичко е далавера

    17 5 Отговор
    Едните викат да дадем оръжия от тва ше има дивиденти за в бъдеще като категоричен член на нато можем да изкараме пари от саш като заемем категорична позиция не само с думи но и действия а другите викат да не даваме оръжия да види русията колко милеем за нея и мразим нато и саш и сме насила присъединени там и да земем некви дивиденти за в бъдеще от тази позиция...иначе казано полит шайката е разединена кой ше победи и от къде ше има далавера и затва играе за и против пък после ше се даде акцент кое действие е било по силно и ше се подмазват на победителя😂😂😂😂😂хрусчов ги нарече преди години бг управници хитрецците от софия😂😂😂
  • 20 Украинка

    54 4 Отговор
    А ние си ползваме руския газ и печелим от транзит за Европа. Благодарим ви за Брендо, който снабдява армията ни!
  • 21 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 22 Да живее Украйна 🇧🇬🇺🇦

    9 73 Отговор
    Не е зле да се оставят коментарите и на хората които подкрепят Украйна.

    Коментиран от #57, #67, #73

  • 23 Хи хи

    72 9 Отговор
    Никой умен бьлгарин не трябва да застава срещу росия никакво орьжие не трябва да даваме на никой това нее наша война вьн Нато вьн евро сьюза и вьн брадатата Херойнка Мустафова

    Коментиран от #26

  • 24 Хи хи

    76 7 Отговор
    Вместо да гледаме бьлгария че затьваме и плащаме всичко десеторно ние гледаме фашистите в украйна

    Коментиран от #74

  • 25 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 26 Жеката

    9 22 Отговор

    До коментар #23 от "Хи хи":

    Днес пращаш оръжие срещу Русия утре Русия праща оръжие на партизаните Маргиналите в България които са безработни и здрави хора просто нямат връзки да цоцат от бюджета
  • 27 Ами

    53 4 Отговор
    Така и така се събират поддръжниците за войната, да им дават по две пушки и да заминават - едната да подаряват, а с другата да се бият
  • 28 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 29 Протестите

    19 1 Отговор

    До коментар #25 от "Анита":

    Обикновено са от обяд до вечерта
  • 30 Путинови матрьошки

    9 63 Отговор
    Русия освен робство друго не е дала на България, четете и се учете!
  • 31 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 32 Софиянец

    52 5 Отговор
    РУСИ = СВОБОДА ЗА БЪЛГАРИЯ
    УКРАЙНА = ФАШИЗЪМ ЗА ЕВРОПА

    Избирай българино!
  • 33 2loop

    47 3 Отговор
    Кой ше ги плаща после тия оръжия? Богаташчетата от протеста ЗА?
  • 34 НОВО ПЕТ

    57 4 Отговор
    Аз не искам да съм спонсор на нацисти, "бежанци" олигарси, псевдо патриоти на страна без граници!

    Да живее България, слава Русия!
  • 35 ОСТАВКА

    63 3 Отговор
    ЕС ни съсипа икономиката, НАТО ни съсипа армията! А сега и двете ни карат да воюваме срещу единствената държава, която ни е помагала някога в цялата ни история! Позор!
  • 36 продажници

    50 1 Отговор
    Вън соросоидите от управлението на страната! Стига сме изпълнявали чужди поръчки! Искаме политици, които мислят за България!
  • 37 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 38 Закона за

    43 1 Отговор
    Митингите не позволява чужди граждани да провеждат такива на територията на страната, така че държавните органи да си свършат работата. Украинците да си стоят в хотелите. Държавата щом иска да помага на Украйна да депортира скандалите се у нас мъже които да си защитават отечеството

    Коментиран от #42

  • 39 Дори Папата

    41 1 Отговор
    Си позволи да разкритикува НАТО и краварите. Това е повече от показателно. Но пропагандата тук победи и стадото иска да налива бензин в огъня
  • 40 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 41 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 42 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 43 Гадове

    41 3 Отговор

    До коментар #41 от "Е тъпанар":

    Не ги искаме тук тия бежанци. Кое не ти е ясно
  • 44 Демократ

    14 3 Отговор
    Ами нека има протести... Нали това е демокрацията... Представяне на различни гледни точки... Едните "за", другите "против", третите "въздържали се, четвъртите "нямат мнение"... Разни хора, разни идеали... Да живее България!
  • 45 Тити

    4 34 Отговор
    Оооо нееее пак рубладжийте на Възраждане ще да там

    Коментиран от #47, #48, #68

  • 46 И ние като краварите

    23 4 Отговор
    Бием се до последния украинец. Дайте им оръжия да умрат по геройски. Тия оръжия ако не ги препродадат, с нищо не помагат за мир. Само донатягат безнадеждната за армията на зеления обстановка.

    Коментиран от #52

  • 47 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 48 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 49 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 50 Уса

    34 1 Отговор
    От САЩ и нато няма да получите нищо независимо колко ги лижете,ще си останете лизачи.Затова вземайте нещата в свои ръце и да си оправяме държавата
  • 51 Вън

    4 35 Отговор
    Руски подлоги, изчезвайте от България !

    Коментиран от #66

  • 52 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 53 Всо3к

    35 2 Отговор
    Факти манипулатори такива протестите са само против, никой истински българин не е срещу Русия!
  • 54 Сух

    18 1 Отговор

    До коментар #37 от "Последния Софиянец":

    Стратегически са си измислели отеглянето. Пуснали са другия протест на задния вход за да може, като гласуват ЗА, да си излязат без проблем.
  • 55 Лалугер

    10 0 Отговор

    До коментар #15 от "Мунчо":

    И да отива да се бие там.
  • 56 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 57 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 58 Жаба Кикерица

    12 1 Отговор
    Дали Бойко би дарил своя пищоФ , който стоеше на чекмеджето му и пазеше златото и пачките , на Украйна ? Би бил жест на смелост и добра воля от негова страна ! Нали ? Той е щедър в деренията си. Ако не вЕрвате , питайте мис Бикини , дето се отморява в барселонска къща !
  • 59 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 60 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 61 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 62 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 63 Оги

    4 4 Отговор
    Тези всичките, които са за оръжие, са дарили по заплата за Украйна. Даже Кирчо може да направи национален запор - един месец всички българи по една заплата и пенсия за Украйна. Яко, а? :)
  • 64 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 65 23456

    9 1 Отговор
    Против съм да изпратим оръжие за Украйна ,ако ще пращаме снаряди,с който украйнци стрелят и по граждански обекти..да се напишат на снаряда имената на депутатите гласували за това ..от...
  • 66 Ха ха

    3 1 Отговор

    До коментар #51 от "Вън":

    Стига си врякал от служебния вход на Парламента.Станахте ли поне двама?
  • 67 Човек от народа

    3 1 Отговор

    До коментар #22 от "Да живее Украйна 🇧🇬🇺🇦":

    Ето коментара ти си стои пълен е само с минуси на несъгласни българи да се дава оръжие, нещо друго неясно да има?
  • 68 Фашага от мариупол

    2 1 Отговор

    До коментар #45 от "Тити":

    Имало кравешки мозъци и телешки език на служебния вход.
  • 69 ПаренОтКаша

    3 1 Отговор
    Нали знаете, "Гледай икономиката, глупако!", приказките са за будали.
    Но за България важи също: "Гледай населението, глупако!"
    При гадната Русия до 10.11.1989 ние бяхме станали 9 милиона почти,
    а сега при милите ни евроатлантически съюзници, имаме ли 6 милиона?
    че не съм сигурен.
  • 70 ПаренОтКаша

    2 1 Отговор
    Накратко, който има зор за Украйна - направо да отива, барабар с целия си
    Министерски съвет, и цялото Народно събрание. Едните за Украйна, другите
    може за Русия. А българския народ, както казах, избра терминалите на
    летище София.
  • 71 ПаренОтКаша

    1 1 Отговор
    А Киро простото, да хваща и жена си, и да направят сладкарница в Киев,
    да дава личен пример.
    Само лъгаха хората с неговите успешни бизнеси - Проиотика се оказа и то
    Сороско творение.
  • 72 Бесни българи

    2 1 Отговор
    Българи. Бог да е с вас не давайте оръжие да се обиват нашите православни
    христяни руски братя😇 !!!!! Ако има украйнци на пртеста който да са ,ЗА.оръжие.?? ИЗГОНЕТЕ ГИ 😈. ТЕ НЯМАТ ПРАВО ДА СА ТУК И ДА РЕШАВАТ ОТ ИМЕТО НА БЪЛГАРСКИЯ НАРОД. !!!!?😬
  • 73 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 74 Руски трол

    1 0 Отговор

    До коментар #24 от "Хи хи":

    Скоро билет-самолет-мисква-сибир
  • 75 За Теб

    1 2 Отговор
    София е първата столица в Европа с трамвайни линии и напълно електрифицирана.
    Сега сме последни, по всичко, защото 45г хранихме Ванка с танка.
    Ако не помогнем сега, то ще храним още 45г.ватника.
    Трябва да изберем Европа или азия.
  • 76 Този коментар е премахнат от модератор.

Новини по градове:
Новини Айтос, Новини Балчик, Новини Банкя, Новини Банско, Новини Благоевград, Новини Бургас, Новини Бяла, Новини Варна, Новини Велико Търново, Новини Велинград, Новини Видин, Новини Враца, Новини Габрово, Новини Добрич, Новини Каварна, Новини Казанлък, Новини Калофер, Новини Карлово, Новини Карнобат, Новини Каспичан, Новини Китен, Новини Кнежа, Новини Козлодуй, Новини Копривщица, Новини Котел, Новини Кресна, Новини Кърджали, Новини Кюстендил, Новини Летница, Новини Ловеч, Новини Лом, Новини Луковит, Новини Мездра, Новини Монтана, Новини Несебър, Новини Нова Загора, Новини Нови Пазар, Новини Обзор, Новини Оборище, Новини Омуртаг, Новини Павликени, Новини Пазарджик, Новини Перник, Новини Петрич, Новини Плевен, Новини Пловдив, Новини Поморие, Новини Правец, Новини Радомир, Новини Разград, Новини Разлог, Новини Русе, Новини Самоков, Новини Сандански, Новини Сапарева Баня, Новини Свети Влас, Новини Свиленград, Новини Свищов, Новини Своге, Новини Севлиево, Новини Силистра, Новини Симитли, Новини Сливен, Новини Смолян, Новини Созопол, Новини Сопот, Новини София, Новини Средец, Новини Стара Загора, Новини Стрелча, Новини Суворово, Новини Тетевен, Новини Троян, Новини Трън, Новини Трявна, Новини Тутракан, Новини Търговище, Новини Харманли, Новини Хасково, Новини Хисаря, Новини Царево, Новини Чепеларе, Новини Червен бряг, Новини Черноморец, Новини Чипровци, Новини Чирпан, Новини Шабла, Новини Шумен, Новини Ябланица, Новини Ямбол, Новини Всички градове