4 Май, 2022 19:12 4 292 48

Депутат от БСП гласува против военната помощ за Украйна

  • оръжие-
  • украйна-
  • бсп-
  • абв-
  • владимир маринов

Това е народният представител на АБВ Владимир Маринов

Депутат от БСП гласува против военната помощ за Украйна - 1

Народният представител на АБВ Владимир Маринов гласува против решението за предоставяне на военнотехническа помощ за Украйна

Народният представител на АБВ в ПГ „БСП за България“ Владимир Маринов гласува против парламентарното решение за предоставяне на военнотехническа помощ за Украйна. Той обясни, че позицията на АБВ е последователна от първия ден и тя гласи, че единственият път за решаване на конфликта в Украйна е пътят на дипломацията, а не военният. Маринов подчерта, че в нито един от трите проекта, предложени за решение днес, не фигурира понятието „дипломация“.

Депутат от БСП гласува против военната помощ за Украйна

„Така и не ми стана ясно какво, всъщност, искаме да предоставим на Украйна, каква е неговата стойност, откъде ще дойдат парите и кой ще ги плати, защото такива пари в държавния бюджет няма. Иначе в бюджета трябва да бъдат направени промени и те трябва да станат за сметка на някакви други разходи“.

Маринов коментира днешните събития в Народното събрание като демонстрация на лоялност към западните си партньори сервилно поведение към изискванията, които днес дойдоха от Украйна и пълна липса на защита на българския национален интерес.

„Видяхме доста сериозно мнозинство в парламента, което гласува това решение. За съжаление, част от това мнозинство беше и ПГ „БСП за България““, каза в заключение Владимир Маринов.


Поставете оценка:
Оценка 4 от 28 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 АнтиГост

    23 69 Отговор
    Да отива при Копейкин! Мислех, че комунистите са по-единни.

    Коментиран от #31, #35

  • 2 Магарето

    17 61 Отговор
    Хайде при Копейкин!
  • 3 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 4 Woldemars

    39 10 Отговор
    Само 13+1 сел болгарин в парламента.

    Коментиран от #5

  • 5 Woldemars

    64 10 Отговор

    До коментар #4 от "Woldemars":

    смел българин
  • 6 Грульо

    70 11 Отговор
    БСП яко си прецака бъдещето с туй гласуване.

    Коментиран от #27

  • 7 Голям срам

    48 12 Отговор
    БРУТАЛНА АГРЕСИЯ В ЦЕНТЪРА НА СОФИЯ
    Току-що група украинци пребиха българин в центъра на София, до подлеза на Софийския университет.

    Коментиран от #13

  • 8 chi

    48 6 Отговор
    Некадърните марионетки пак закопаха България!
  • 9 БСП утки

    36 6 Отговор
    Корнела има заложник в САЩ, ще гласува и хоро ще играе, но останалите са просто алчни комуняги.
  • 10 ха ха

    39 6 Отговор
    поне един нормален , нито европа нито българия ще я има , тия са като отряд самоубийци
  • 11 Просто човек

    27 6 Отговор
    БZП - винаги срещу България!
  • 12 Дон Кихот

    47 9 Отговор
    Вече са ясни партиите, които са решили да въвлекат България във война срещу Русия.

    Що бе народни представители, не свикахте един бърз РЕФЕРЕНДУМ да попитате за позиция БЪЛГАРСКАТА НАЦИЯ, ами гласувахте угоднически, застрашавайки суверенитета на държавата и нацията?
    Нали знаете, че след тази война няма да има държава България.
    Ще сме територия от обща европейска държава.
  • 13 Просто човек

    8 24 Отговор

    До коментар #7 от "Голям срам":

    Копейкин, не лъжи, ма...

    Коментиран от #19

  • 14 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 15 Слава России

    45 11 Отговор
    Всички гласували депутати за военна помощ са убийци , всички българи подкрепящи такива действия заслужават същата съдба като украйнските нацисти.
  • 16 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 17 Майна

    28 10 Отговор
    Корнелия показа,че достойна за отвращение , ,,паднала,, жена..

    Коментиран от #23

  • 18 ПРЕДАТЕЛИ

    39 5 Отговор
    БСП до тук ви беше! Вие сте едни мръсни предатели на лявото!!! Не мога да ви гледам!!! Дано повече никога повече не влезнете в парламента!!!
  • 19 Грульо

    17 5 Отговор

    До коментар #13 от "Просто човек":

    Дадоха го по телевизията, сигурно има или ще има и клипове в нета.
  • 20 Мария !

    8 4 Отговор
    Тъпо.
  • 21 Бивш БСП активист

    34 3 Отговор
    Браво на Владимир Маринов!!
  • 22 Мемфис

    7 30 Отговор
    Русофилитееее, вече сте плюююнки!!!! Хората, дори от БСП разбраха що за животни са ушанките и направиха правилният избор! А вие с копейкин ще виете като недое.ани кучки по улицата докато умрете!

    Коментиран от #40

  • 23 Магистралка

    23 5 Отговор

    До коментар #17 от "Майна":

    Колежката Курнела добре върти задника като стара шафр...антия!!!
  • 24 Павел пенев

    23 5 Отговор
    Както винаги БСП показаха че са мастии.
  • 25 на таблото има

    16 6 Отговор
    200 мекерета и клакьори
  • 26 Гошо

    25 5 Отговор
    Тоя път Нинова успя да ликвидира БСП
  • 27 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 28 Тралала

    19 2 Отговор
    Никога не съм разбирал това фалшиво табло. Регистрирани 153 пък 217 гласували. Полупроводниците ли свършиха..
  • 29 СЛОНА

    18 2 Отговор
    КЪДЕ Е ВЕТОТО НА ПРЕЗИДЕНТА???.....!!!
  • 30 Romero

    4 16 Отговор
    Както се и очакваше,руските подлоги не искат да изпратят оръжие на Украйна!Уж Борисов така,уж Хр.Иванов онака,а в крайна сметка веднага се съгласиха с писмото на Зеленски!Пълен цирк,воглаве с Радев!

    Коментиран от #32

  • 31 ОСТВКА

    16 1 Отговор

    До коментар #1 от "АнтиГост":

    А от продължаваме подмяната кой е?
  • 32 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 33 ДеБераст

    19 1 Отговор
    Това в тоя парламент не са народни представители а предатели представители на американското правителство ОСТАВКА БЕ И3POДИ!
  • 34 Хасковски каунь

    14 3 Отговор
    Единствен човек с акъла си от т.н. БСП.

    Коментиран от #48

  • 35 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 36 Дилдо

    12 3 Отговор
    Евала, свестен човек заедно с депутатите от Възраждане
  • 37 Българин

    13 1 Отговор
    Всички тези боклуци ще съжаляват един ден ,че продават България.
  • 38 ВЪН нато($ащ) ОТ БЪЛГАРИЯ!

    12 1 Отговор
    ВЪН ПР€ДАТ€ЛИТ€ НА ОТЕЧЕСТВОТО,ВЪН циони$ткит€ $луги НА нато($ащ)!

    СТИГА С ТАЗИ украйна!
    СТИГА С ТОВА нато- Най-Агр€$ивната Т€рори$тична Организация!

    БЪЛГАРСКИЯТ ИНТЕРЕС Е НИКОГА СРЕЩУ РУСИЯ!
    НИКАКВО ОРЪЖИЕ ЗА украйна!

    ВЪН ПР€ДАТ€ЛИТ€ НА ОТЕЧЕСТВОТО,ВЪН циони$ткит€ $луги НА нато($ащ)!

    БОГ И РУСИЯ ДА ПАЗЯТ СВЕТА ОТ циони$тит€- $ащ(нато),изра€л,британия,канада,ав$тралия...!

    Коментиран от #42

  • 39 Ицо

    9 0 Отговор
    Значи в тоя парламент има само един умен човек всичко друго е скраб
  • 40 Брендилия

    3 0 Отговор

    До коментар #22 от "Мемфис":

    Дано Република Северна Македония впишат в Конституцията си българите. Евроатлантиците умрехте. Отиваме там и оставяме тая територия, която ще е бойно поле заради украински мераци за нея!
  • 41 Шамана на Монтерей

    4 1 Отговор
    Както писах вчера,изненади няма да има.По интересното е,как от 153 присъсгващи се пръкнаха 217 гласа?Поредният квантов феномен,който съвременната наука не е в състояние да обясни.
  • 42 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 43 дядото

    5 1 Отговор
    от таблото в парламента всичко стана ясно.ние влизаме във война с русия.въпрос на време
  • 44 Вижте ги добре!

    4 1 Отговор
    ПП=ДБ=ГЕРБ=ДПС=ИТН=БСП=КОЗЯК 16

    Коментиран от #47

  • 45 asd

    2 1 Отговор
    Искаме поименно да се обявява всяко едно гласуване в НС! Така по-добре ще си контролираме избранниците.
  • 46 Тотална разпродажба

    3 0 Отговор
    Нищо не става от ...
  • 47 Брендилия

    3 1 Отговор

    До коментар #44 от "Вижте ги добре!":

    Кажи го направо! САЩ най-долната измет събрана там, крадци до гроб и на История даже ЕС на три морета с участие на Украйна???!!! БЪЛГАРИЯ е била 2 пъти на три морета.
  • 48 Не е от козяшкото БСП

    3 0 Отговор

    До коментар #34 от "Хасковски каунь":

    От АБВ е
Новини по градове:
Новини Айтос, Новини Балчик, Новини Банкя, Новини Банско, Новини Благоевград, Новини Бургас, Новини Бяла, Новини Варна, Новини Велико Търново, Новини Велинград, Новини Видин, Новини Враца, Новини Габрово, Новини Добрич, Новини Каварна, Новини Казанлък, Новини Калофер, Новини Карлово, Новини Карнобат, Новини Каспичан, Новини Китен, Новини Кнежа, Новини Козлодуй, Новини Копривщица, Новини Котел, Новини Кресна, Новини Кърджали, Новини Кюстендил, Новини Летница, Новини Ловеч, Новини Лом, Новини Луковит, Новини Мездра, Новини Монтана, Новини Несебър, Новини Нова Загора, Новини Нови Пазар, Новини Обзор, Новини Оборище, Новини Омуртаг, Новини Павликени, Новини Пазарджик, Новини Перник, Новини Петрич, Новини Плевен, Новини Пловдив, Новини Поморие, Новини Правец, Новини Радомир, Новини Разград, Новини Разлог, Новини Русе, Новини Самоков, Новини Сандански, Новини Сапарева Баня, Новини Свети Влас, Новини Свиленград, Новини Свищов, Новини Своге, Новини Севлиево, Новини Силистра, Новини Симитли, Новини Сливен, Новини Смолян, Новини Созопол, Новини Сопот, Новини София, Новини Средец, Новини Стара Загора, Новини Стрелча, Новини Суворово, Новини Тетевен, Новини Троян, Новини Трън, Новини Трявна, Новини Тутракан, Новини Търговище, Новини Харманли, Новини Хасково, Новини Хисаря, Новини Царево, Новини Чепеларе, Новини Червен бряг, Новини Черноморец, Новини Чипровци, Новини Чирпан, Новини Шабла, Новини Шумен, Новини Ябланица, Новини Ямбол, Новини Всички градове