Народният представител на АБВ Владимир Маринов гласува против решението за предоставяне на военнотехническа помощ за Украйна
Народният представител на АБВ в ПГ „БСП за България“ Владимир Маринов гласува против парламентарното решение за предоставяне на военнотехническа помощ за Украйна. Той обясни, че позицията на АБВ е последователна от първия ден и тя гласи, че единственият път за решаване на конфликта в Украйна е пътят на дипломацията, а не военният. Маринов подчерта, че в нито един от трите проекта, предложени за решение днес, не фигурира понятието „дипломация“.
„Така и не ми стана ясно какво, всъщност, искаме да предоставим на Украйна, каква е неговата стойност, откъде ще дойдат парите и кой ще ги плати, защото такива пари в държавния бюджет няма. Иначе в бюджета трябва да бъдат направени промени и те трябва да станат за сметка на някакви други разходи“.
Маринов коментира днешните събития в Народното събрание като демонстрация на лоялност към западните си партньори сервилно поведение към изискванията, които днес дойдоха от Украйна и пълна липса на защита на българския национален интерес.
„Видяхме доста сериозно мнозинство в парламента, което гласува това решение. За съжаление, част от това мнозинство беше и ПГ „БСП за България““, каза в заключение Владимир Маринов.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 АнтиГост
Коментиран от #31, #35
19:14 04.05.2022
2 Магарето
19:16 04.05.2022
3 Този коментар е премахнат от модератор.
4 Woldemars
Коментиран от #5
19:17 04.05.2022
5 Woldemars
До коментар #4 от "Woldemars":
смел българин19:18 04.05.2022
6 Грульо
Коментиран от #27
19:19 04.05.2022
7 Голям срам
Току-що група украинци пребиха българин в центъра на София, до подлеза на Софийския университет.
Коментиран от #13
19:20 04.05.2022
8 chi
19:21 04.05.2022
9 БСП утки
19:21 04.05.2022
10 ха ха
19:25 04.05.2022
11 Просто човек
19:25 04.05.2022
12 Дон Кихот
Що бе народни представители, не свикахте един бърз РЕФЕРЕНДУМ да попитате за позиция БЪЛГАРСКАТА НАЦИЯ, ами гласувахте угоднически, застрашавайки суверенитета на държавата и нацията?
Нали знаете, че след тази война няма да има държава България.
Ще сме територия от обща европейска държава.
19:25 04.05.2022
13 Просто човек
До коментар #7 от "Голям срам":
Копейкин, не лъжи, ма...Коментиран от #19
19:25 04.05.2022
14 Този коментар е премахнат от модератор.
15 Слава России
19:26 04.05.2022
16 Този коментар е премахнат от модератор.
17 Майна
Коментиран от #23
19:28 04.05.2022
18 ПРЕДАТЕЛИ
19:30 04.05.2022
19 Грульо
До коментар #13 от "Просто човек":
Дадоха го по телевизията, сигурно има или ще има и клипове в нета.19:32 04.05.2022
20 Мария !
19:34 04.05.2022
21 Бивш БСП активист
19:37 04.05.2022
22 Мемфис
Коментиран от #40
19:39 04.05.2022
23 Магистралка
До коментар #17 от "Майна":
Колежката Курнела добре върти задника като стара шафр...антия!!!19:40 04.05.2022
24 Павел пенев
19:43 04.05.2022
25 на таблото има
19:45 04.05.2022
26 Гошо
19:46 04.05.2022
27 Този коментар е премахнат от модератор.
28 Тралала
19:48 04.05.2022
29 СЛОНА
19:55 04.05.2022
30 Romero
Коментиран от #32
20:05 04.05.2022
31 ОСТВКА
До коментар #1 от "АнтиГост":
А от продължаваме подмяната кой е?20:10 04.05.2022
32 Този коментар е премахнат от модератор.
33 ДеБераст
20:33 04.05.2022
34 Хасковски каунь
Коментиран от #48
20:33 04.05.2022
35 Този коментар е премахнат от модератор.
36 Дилдо
20:39 04.05.2022
37 Българин
20:54 04.05.2022
38 ВЪН нато($ащ) ОТ БЪЛГАРИЯ!
СТИГА С ТАЗИ украйна!
СТИГА С ТОВА нато- Най-Агр€$ивната Т€рори$тична Организация!
БЪЛГАРСКИЯТ ИНТЕРЕС Е НИКОГА СРЕЩУ РУСИЯ!
НИКАКВО ОРЪЖИЕ ЗА украйна!
ВЪН ПР€ДАТ€ЛИТ€ НА ОТЕЧЕСТВОТО,ВЪН циони$ткит€ $луги НА нато($ащ)!
БОГ И РУСИЯ ДА ПАЗЯТ СВЕТА ОТ циони$тит€- $ащ(нато),изра€л,британия,канада,ав$тралия...!
Коментиран от #42
20:56 04.05.2022
39 Ицо
21:22 04.05.2022
40 Брендилия
До коментар #22 от "Мемфис":
Дано Република Северна Македония впишат в Конституцията си българите. Евроатлантиците умрехте. Отиваме там и оставяме тая територия, която ще е бойно поле заради украински мераци за нея!21:30 04.05.2022
41 Шамана на Монтерей
21:32 04.05.2022
42 Този коментар е премахнат от модератор.
43 дядото
21:49 04.05.2022
44 Вижте ги добре!
Коментиран от #47
22:02 04.05.2022
45 asd
22:21 04.05.2022
46 Тотална разпродажба
22:22 04.05.2022
47 Брендилия
До коментар #44 от "Вижте ги добре!":
Кажи го направо! САЩ най-долната измет събрана там, крадци до гроб и на История даже ЕС на три морета с участие на Украйна???!!! БЪЛГАРИЯ е била 2 пъти на три морета.22:23 04.05.2022
48 Не е от козяшкото БСП
До коментар #34 от "Хасковски каунь":
От АБВ е22:52 04.05.2022