До няколко дни ще има предложена кандидатурата на нов заместник-министър на правосъдието, съобщи на пресконференция след заседанието на Министерски съвет Зинаида Златанова, вицепремиер и министър на правосъдието.
"До няколко дни ще се предложи на премиера заместник-министър, който да поеме отговорностите, от които Иван Йорданов се отказа. Разбирам това решение, приемам го, тежко е, минала съм през него. За да се работи тази работа, се иска много силна мотивация", заяви Златанова.
Факти.бг припомня, че вчера кабинетът назначи за заместник министър консула на България във Франкфурт на Майн Иван Йорданов, който никога не се е съгласявал да заеме поста.
Иван Йорданов и Илия Ангелов трябваше да попълнят екипа на министър Златанова.
Илия Ангелов ще отговаря за две главни дирекции – "Охрана" и "Изпълняване на наказанията", уточни днес министърът на правосъдието.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА