ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.
Другия път да пробва с тениска с лика на Васил Левски, Тогава може и някой да го почерпи но в тази ситуация да носиш на гърдите си Национален предател и крадец не върви
Нали си спомняте за един червен политик, дето каза че закъснял за телевизионното предаване, щото измъчвани нечий дядо - е тука не е било шега, както се опита да замаже с гадна усмивка другарката нинова. Затова не им вярваме на бесепарите.
. . . Публикувано във факти.бг: По думите му униформеният го посъветвал да не минава повече покрай заведението, за да не дразни Любо. . . . Как мислите , какво заслужават началника и Любо ???
Валерката бие ли е още баби по границите? Ама са пушки и сопи ли? ГеДеБОБ за един преятел питам и той е патреот. Е па добър пример даде Валерката. Сега власта наистина произхожда от народния пестник, в най-чистия ѝ вид - тъй както си го пожелахте, тъй както си го избрахте.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Народа
12:19 21.08.2017
2 ДОЛУ бсп
12:21 21.08.2017
3 Мазохист
12:43 21.08.2017
4 изгербили са го
12:51 21.08.2017
5 браво
13:34 21.08.2017
6 darko
13:46 21.08.2017
7 КОЙТО МОЖЕ ДА МИСЛИ
14:48 21.08.2017
8 Гостенин
19:18 21.08.2017
9 кучето шаро
Макар дядото да се развикал, отнело доста време преди случаен минувач да повика линейка.
Полицаят, който дошъл, само устно предупредил побойника, твърди дядо Георги.
20:07 21.08.2017
10 Гост
09:18 22.08.2017
11 ЯЛЯ
11:28 24.08.2017
12 filo
12:56 24.08.2017