ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.
...Хи,хи,хи-въоръжен ДО ЗЪБИ с малокалибрено пищовче-Берета или ЧЗ с по 5-6-7 бр 6,35мм-не знам кой е глупака в случая-подаващият такава тъпня или четящите я-във всеки случая аз не съм!!!!!
След тази информация в задачата се пита - къде е този "килър"?! Заподозрян не значи извършител. Първо докажете, след това го наричайте килър, или убиец, или опитен планинар и не знам още какъв. Дотогава е заподозреният господин Росен Ангелов. Не мога да разбера как хората успяват с помощта на видеонаблюдение да залавят престъпници, да проверяват алиби, накратко камерите вършат изключително добра работа. У нас нищо не върши работа. Камерите заснемат крадци, било в магазини, било в домове, ясно се виждат, но ние все не можем да разпознаем никого. Ама съвсем никого. Престъпността процъфтява, наглостта също! Безсилие, импотентност. При подаден сигнал в полицията, докато ченгетата дойдат, крадецът е офейкал с плячката. След това сигурно крадци и ченгета си я поделят. Какво става бе хора, това държава ли е или един Господ знае какво?
Забравяш въздушната пушка.......изключително опасно и ефективно оръжие в ръцете на трениран и безскрупулен килър........а пищова доколкото разбрах е бил .22 калибър - мечтата на наемния убиец.......сигурно има в себе си и някое джобно ножче, както и малка брадвичка тип томахавка, може би и прашка с чатал........абе изобщо пълен професионалист. Направо са смешни всички по веригата - като се започне с ченгетата и се приключи с журналята дето списват матриала......
Ся ко бяхме нещо, ала Тексас, Аризона, Тенеси и още и още, та тогава бабата щеше да носи в себе си малък флоберов покет-гън тип Беретка 21А, гаджето на малката поради само 18 - те си години щеше да носи пушка напр. тип помпа, жената поне едно мини револверче, мъжът и сигурно един АК-47, Глог 17/19/26/43 и тъй нататък, и този психопат щеше да е на решето, а не горките хорица! Да, ама тук не може да стане тая работа и затова ще ги има такива идиоти...
В заглавието пише - килъра, после заподозрян ... колкото повече се пънат медии и ченгета, толкова е по ясно, че нищо не е ясно, и хората си задават въпроса - КАКВО СЕ ПРИКРИВА ?
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 гост
15:38 05.01.2018
2 гост
Коментиран от #4, #5
15:38 05.01.2018
3 един
15:47 05.01.2018
4 калибъра
До коментар #2 от "гост":
Това са капани за оси :). Дайте да видим в близък план?15:49 05.01.2018
5 ай стига бе
До коментар #2 от "гост":
Забравяш въздушната пушка.......изключително опасно и ефективно оръжие в ръцете на трениран и безскрупулен килър........а пищова доколкото разбрах е бил .22 калибър - мечтата на наемния убиец.......сигурно има в себе си и някое джобно ножче, както и малка брадвичка тип томахавка, може би и прашка с чатал........абе изобщо пълен професионалист. Направо са смешни всички по веригата - като се започне с ченгетата и се приключи с журналята дето списват матриала......Коментиран от #12
16:02 05.01.2018
6 Замунда Банана Републик
Коментиран от #10
16:09 05.01.2018
7 кучето шаро
16:12 05.01.2018
8 Stefko 88
17:06 05.01.2018
9 пародия
17:34 05.01.2018
10 FUCK OF
До коментар #6 от "Замунда Банана Републик":
АБСОЛЮТНО СИ ПРАВ...!!!!!18:34 05.01.2018
11 Този коментар е премахнат от модератор.
12 ха ха ха
До коментар #5 от "ай стига бе":
Пробвай като ти е толкова смешно да застанеш срещу 22 калибър.Сигурно трябва най малко "Гатлинг" за да се уплашиш.22:43 05.01.2018
13 ИВАН
11:39 06.01.2018