Минути преди 12 часа в дежурната част на Столичната полиция било получено съобщение, че в кв. „Дружба“ е простреляна жена.
На място незабавно били изпратени екипи, които да проверят сигнала. Пострадалата била настанена в болнично заведение с охлузна рана около слепоочието, без опасност за живота.
По първоначални данни софиянката била пред развод със съпруга си и двамата живеели разделени. Най- вероятно мъжът й е извършил престъплението от ревност, съобщиха от МВР.
Ревнивецът от семейство Ангелови гръмнал жена си в главата пред очите на децата им - шестгодишни близнаци, след което скочил през терасата и побегнал.
"Преди година я наръга с нож в градинката пред блока. тогава също идва полиция, беше ужасно. Пламен ревнува, защото сестра ми си има нов приятел, който много й помага", заяви пред 24 часа сестрата Бойка, която живее на същия етаж. Със сълзи на очи жената сподели, че много се притеснява за здравето на сестра си.
Обстоятелствата около възникване на инцидента продължават да се уточняват.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 katerina
14:41 15.10.2012
2 милчев
Има много да учите но уви няма от къде ...!
Лондон 160 км околовръстен път ,трафици по 40 км. и никой не бърза и не се бута защо ли...?
Коментиран от #3
21:36 15.10.2012
3 Real
До коментар #2 от "милчев":
Г-н Милчев,за извършеното деяние няма оправдание!
Изказвам лично мнение и то е: Написали сте коментар, който няма нищо общо с темата!
Относно темата: Призовавам полицията и съда да работят в екип за доброто на народа и подобни изверги да не остават на свобода!
12:25 16.10.2012