ФАКТИ.БГ

Изтеглиха жребия за българската волейболна Суперлига

Редовната фаза на Суперлигата, администрирана от Национална волейболна лига, стартира на 30 октомври.

Публикувана: 20 Октомври, 2020 18:35
0 КОМЕНТАРА | ВИДЯНА 2015
Изтеглиха жребия за българската волейболна Суперлига
Снимка: БФВ
ШРИФТ ПЕЧАТ
Вашата оценка:
Оценка 0 от 0 гласа.

Жребият за редовната фаза в първа и втора осмица на сезон 2020/2021 от Суперлигата по волейбол за мъже бе изтеглен днес.

Вече бяха изиграни мачовете от Група 1 (в Бургас), Група 2 (в Пазарджик) и Група 3 (в Добрич), а в момента се играят квалификационните срещи от Група 4 (в Монтана), като започват и плейофите между класиралите се на второ и трето място в групите за определянето на първа и втора осмица.

Редовната фаза на Суперлигата, администрирана от Национална волейболна лига, стартира на 30 октомври. В първия кръг Хебър приема Добруджа 07. Във втория кръг шампионът Нефтохимик 2010 посреща носителя на Купата на България Хебър.

СУПЕРЛИГА, СЕЗОН 2020/2021

ПЪРВА ОСМИЦА

Номера на отборите според изтегления жребий

1 - Нефтохимик 2010

2 - Хебър

3 - Победител от плейофа от Група 1 ЦСКА - Дунав

4 - Победител от Група 4 в Монтана

5 - Победител от плейофа от Група 4

6 - Победител от плейофа от Група 2 Локомотив Пд - Левски София

7 - Добруджа 07

8 - Победител от плейофа от Група 3 Пирин Разлог - Берое

ПРОГРАМА

1 кръг

Нефтохимик - Победител от плейофа Пирин Разлог - Берое

Хебър - Добруджа 07

Победител от плейофа ЦСКА - Дунав - Победител от плейофа Локомотив Пд - Левски София

Победител от Група 4 в Монтана - Победител от плейоф от Група 4

2 кръг

Победител от плейофа Пирин Разлог - Берое - Победител от плейоф от Група 4

Победител от плейофа Локомотив Пд - Левски София - Победител от Група 4 в Монтана

Добруджа 07 - Победител от плейофа ЦСКА - Дунав

Нефтохимик - Хебър

ВТОРА ОСМИЦА

Номера на отборите според изтегления жребий

1 - Черно море

2 - Арда

3 - Загубил плейофа от Група 1 ЦСКА - Дунав

4 - Загубил плейофа от Група 2 Локомотив (Пд) - Левски

5 - Последен от Група 4

6 - Загубил плейофа от Група 3 Пирин Разлог - Берое

7 - Тетевен Волей

8 - Загубил плейофа от Група 4

ПРОГРАМА

1 кръг

Черно море - Загубил плейофа от Група 4

Арда - Тетевен Волей

Загубил плейофа ЦСКА - Дунав - Загубил плейофа Пирин Разлог - Берое

Загубил плейофа Локомотив Пд - Левски - Последен от Група 4

2 кръг

Загубил плейоф от Група 4 - Последен от Група 4

Загубил плейофа Пирин Разлог - Берое - Загубил плейофа Локомотив Пд - Левски

Тетевен Волей - Загубил плейофа ЦСКА - Дунав

Черно море - Арда

България

Поставете оценка на статията:
Оценка 0 от 0 гласа.

Въвеждане на коментар към статията
Име :


Напишете кода от картинката
Визуална кептча
Коментар:
Коментари към статията
ФАКТИ.БГ не толерира обидни коментари и спам. Некоректни коментари ще бъдат изтривани. Такива са тези, които съдържат нецензурни изрази, лични обиди и нападки, заплахи; нямат връзка с темата или са написани изцяло на език, различен от български.


ТОП 5