• санчес-
  • де врай

"Нерадзурите" загубиха с 2:1

Сампдория осуети плановете на Интер да се качи на върха в Италия - 1

Интер записа загуба с 1:2 като гост на Сампдория в среща от 16-ия кръг на Серия "А", с което изостана на точка и е с мач повече от лидера Милан.

Двубоят започна лошо за Интер и "синьо-черните" пропуснаха дузпа в 12-ата минута, когато Алексис Санчес не успя да вкара от бялата точка. Сампдория нанесе своя удар в рамките на 15 минути между 23-ата и 38-ата минута, когато Кандрева от дузпа и Кейта изведоха тима от Генуа напред в резултата с 2:0.

Стефан де Врай успя да намали за Интер в 65-ата (1:2), а до края Лукаку и Лаутаро Мартинес пропуснаха да донесат поне точка за Интер.