Министър-председателят Бойко Борисов разговаря с посланика на САЩ в София Ерик Рубин.
По време на срещата в Министерския съвет двамата обсъдиха актуалните политически теми и изминалите президентски избори у нас, както и развитието на двустранното сътрудничество. В рамките на разговора беше обсъдена и ситуацията, и предизвикателствата във връзка с миграционната криза. Премиерът Борисов посочи, че България полага всички усилия в опазването на външните граници на ЕС.
Министър-председателят изрази мнение, че ще бъдат запазени добрите отношения между двете държави и при новата президентска администрация в САЩ.
Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Иванчо
13:21 05.12.2016
2 Смолата
14:14 05.12.2016
3 бббббб
14:23 05.12.2016
4 Бате Любо
16:42 05.12.2016
5 Истината
16:43 05.12.2016
6 Коги ке умреш боки
10:55 06.12.2016
7 Защо Боко цунка седалката на СЕМ ?
03:45 07.12.2016