Соломон Паси
Бившият външен министър се обърна към Борисов по повод издигането на Кристалина Георгиева като втори кандидат на България за генерален секретар на ООН:
“ Господин Борисов, отговаряте ли с главата си за това решение? Нашият премиер има полицейска експертиза, това е похвално, но с тази експертиза не може да спре мотористите по бул. „Цариградско шосе” да карат бързо. Кажете ми, щом не може да спре мотористите, как той изобретява такива тънки световни ходове, като вкарването на втора кандидатура в последния момент на надпреварата? „
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 фори
13:29 14.12.2017
2 бобо
13:29 14.12.2017
3 Друга българка
Коментиран от #15
13:33 14.12.2017
4 Българин
13:36 14.12.2017
5 гост
За жалост писмото е точно действителността. Жена ми навремето не взимаше стипендия, понеже дали на майка й 20лв веднъж в годината за деня на будителя, а момичето имаше нужда: само, майката сама учителка, бащата починал, учи висше образование. В същото време идваха "кукли" с джипове, накичени с ланци и взимаха стипендия понеже тати няма един ден трудов стаж. Реалност.
13:41 14.12.2017
6 Гледайте
ЛИТЕКС - ЛУДОГОРЕЦ
13:47 14.12.2017
7 ивета
13:49 14.12.2017
8 Какво каза Бойко
13:50 14.12.2017
9 Надежда
13:58 14.12.2017
10 Хасан
Коментиран от #14, #27
14:02 14.12.2017
11 ЛАЛАЛА
14:19 14.12.2017
12 ромей
Коментиран от #23
14:22 14.12.2017
13 Дядо Коледа
14:24 14.12.2017
14 ЛАЛАЛА
До коментар #10 от "Хасан":
Хасан, понятията държава и държавност са измислени много преди социализма. Функциите на държавата са неща, който ти предполагам не знаеш, какво са, тъй като си живял по времето на тоталитарната "държава" България и сега в другата България, където понятието държавност е считано за социалистическа отживелица. Пътувай, ако не можеш чети, ако и това не можеш, виждам ползваш компютър с интернет, с него вече света е достъпен. Общувай, намери приятели по-света.....попитай ги, те ще ти кажат, какво е Държава.14:55 14.12.2017
15 ДДД
До коментар #3 от "Друга българка":
да я затрият да минем към румънци както има идеии ако един ден разцъфнем
ще пишем 20 или 50 или 500 години румънско робство
и пак сме ние
докато пак потънем в говна разбира се:)
и пак така по реда
15:03 14.12.2017
16 мнение
Коментиран от #17
15:08 14.12.2017
17 ЛАЛАЛА
До коментар #16 от "мнение":
Гняв се нарича това! Сам по себе си е безопасен, но в комбинация с морал, интелект и разумни действия е оръжие срещу геноцида.15:27 14.12.2017
18 Някой
16:21 14.12.2017
19 Различен
Но от такава "държава" толкова!
Да ви е честита "демокрацията" и Еврогейските ценности!
17:14 14.12.2017
20 Бат Саше
19:17 14.12.2017
21 Хитлер
19:45 14.12.2017
22 Цвети
21:16 14.12.2017
23 Севар
До коментар #12 от "ромей":
И какво , циганин , ще правиш в моята къща след като изгориш дюшемето и прозорците и изядеш каквото намериш там ? Май след това ще ми ядеш .......21:28 14.12.2017
24 Сне
05:32 15.12.2017
25 ЪРП
ГОРДА МАЙКА НА 3 БЪЛГАРСКИ ДЕЦА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
10:23 15.12.2017
26 ЪРП
ГЕНОЦИДЪТ НАД БЪЛГАРИТЕ Е ТОТАЛЕН!!!!!!!!!!!!!!!!!
10:27 15.12.2017
27 батко бугар
До коментар #10 от "Хасан":
От тия дето ги изреди само българите ще й помогнат, разбра ли протурско мекере? Браво на момичето, че е написало такова писмо до Дядо Коледа!14:26 16.12.2017
28 Юбряяяяяя
хора, дето нищо не щат да вършат.
Всичко тежко, всичко мъчно е за нас!
"Аз не зная! Аз не мога!" - общ е глас.
И не знаем, не можеме, не щеме
да работим за себе си със време.
Само знаем и можеме, и щеме
един други злобно да се ядеме...
Помежду си лихи, буйни, топорни,
пред други сме тихи, мирни, покорни...
Все нас тъпчат кой отдето завърне,
щот сме туткун, щото не сме кадърни...
Всякой вика "Яман ни е нам хала!" -
а всякому мерамът е развала...
Не сме народ! Не сме народ, а мърша,
пак ще кажа и с това ще да свърша.
1875 П.Р. Славейков
09:22 17.12.2017
29 Доволна съм
20:16 18.02.2019