Според мен за пореден път държавата е взета на ръчно управление от Пеевски и Борисов. Това заяви Михаил Екимджиев в предаването "ЕвроДикоФ".
Това проличава, примерно, както в случаите, когато Пеевски беше назначен, слава Богу за малко, за шеф на ДАНС. Това пролича и в абордажа на КТБ преди точно 10 г., че действията на държавните институции стават много бързи, много брутални. Те дори не се стремят да създадат у хората впечатление за някаква законност, за някакъв морал в действията им. Просто виждате как в случая се атакуват граждански активисти - там има адвокати, лекари, които просто искат да се построи една добра държавна болница, за да могат там децата и внуците ни да получават дължимата грижа от държавата, коментира Екимджиев.
И понеже си говорим за контекст, ами вижте какво се случва, вижте атаката на КПКОНПИ - всички знаем там кой дърпа конците срещу Андрей Гюров и свалянето му в БНБ - място, което допуска той да бъде и служебен премиер съгласно промените в Конституцията. Вижте вчерашния арест на Нико Тупарев - един от основните продуценти е едни от основните телевизии, в което аз поне виждам следваща атака срещу тях след забраната на хазарта. За да могат те през ограничения финансов ресурс отново да бъдат подчинени на нашите олигархични интереси, категоричен бе той пред Сашо Диков.
Това, което се случва е една пълзяща реставрация на тази дълбока държава, на тази мафиотска структура, която бламира и приемането на новата Конституция, която торпилира разследванията и за 8-те джуджета, за да си останат по местата тези триади, които Пеевски и Борисов са градили години наред в съдебна система, в КОНПИ, в регулатори и т.н, каза още Михаил Екимджиев в ефира на "Евроком".
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Този коментар е премахнат от модератор.
2 Този коментар е премахнат от модератор.
3 Кротнев
07:24 29.06.2024
4 Фен
07:56 29.06.2024
5 Верно ли
08:14 29.06.2024
6 ЕДГАР КЕЙСИ
08:20 29.06.2024
7 КИРО ЖЪРТЪ
НАЙ. СЕТНЕ. ЧЕ ДОГАН+ПЕЕВСКИ И. БАНКЯТА
ДЪРЖАТ. ВСИЧКО. В. ДЪРЖАВАТА. ЗАПОЧНА. И
ТЕРОРА, КОМПРОМАТИ, АРЕСТИ,
ЗАПЛАХА. ЗА. КМЕТА. НА. СОФИЯ. ЧЕ ЩЕ. БЪДЕ. АРЕСТУВАН, А. СЕ. ОКАЗА. ЧЕ. ВСИЧКО. КОЕТО. СЕ. Е. ПРАВЕЛО
ПРЕДИ. НЕГО. Е. БИЛО
НЕЗАКОННО.МАФИЯТА. СЕ
ЗАВЪРНА. БАЙ. ГАНЬО
ДУПЕ. ДА. ТИ. Е. ЯКО.
СЕГА. ЩЕ. ВИДИШ КОН. БОБ
ЯДЕ. ЛИ. ДЕПЕСАР. В. ДЖАМИЯ
ПЪРДИ. ЛИ.
08:44 29.06.2024
8 Тъй тъй
08:45 29.06.2024
9 ХА ХА ХА
09:28 29.06.2024
10 Демократ
13:04 29.06.2024
11 Люси Енглиш
Борисов и Пеевски,всичко е тяхно,всичко се върти около тях.
Недосегаеми и двамата и над закона!
И защо ли всеки път слушаме "заклевам се да служа на народа" при всеки един нов парламент! Никой там не го е грижа за народа!Да доживеем дните,когато ще има възмездие за тази лъжлива депутатска клетва!!! 🙏
14:26 29.06.2024
12 Баба
15:14 29.06.2024