Лъчезар Борисов: Приемането на еврото ще повиши кредитния рейтинг и чуждестранните инвестиции

15 Юни, 2025 08:30 2 324 87

  • лъчезар борисов-
  • евро-
  • инвестиции

Полша, Унгария, Румъния, Чехия не приемат еврото, защото не изпълняват критериите от Маастрихт

Лъчезар Борисов: Приемането на еврото ще повиши кредитния рейтинг и чуждестранните инвестиции - 1

Интервю на Румен Радев пред CNN в Узбекистан предизвика сериозни вълнения сред коментаторите, а същевременно продължават и организираните от Възраждане протести срещу еврото. Преподавателят икономист Лъчезар Борисов коментира в „Офанзива с Любо Огнянов” пропаганда, неверни митове и истини за еврото и еврозоната.

Той подчерта, че имаме фиксиран курс и ще останем с него при влизането в еврозоната, защото има решение на Народното събрание, а го има и в закона за еврото.

Във връзка с наратива, че Централната банка ще диктува увеличаването на доходите и заплатите Борисов каза, че ЕЦБ няма функции по отношение вътрешната фискална и бюджетна политика, а нейната цел е да държи инфлацията ниска. Вътрешната ни политика за публичните финанси е в нашите ръце, а не в Европейската централна банка, добави той.

Лъчезар Борисов е на мнение, че с приемането на еврото ще се повиши кредитният рейтинг на страната ни и ще има повече преки чуждестранни инвестиции. Той беше категоричен, че Полша, Унгария, Румъния, Чехия не приемат еврото, защото не изпълняват критериите от Маастрихт.

„Нито една държава не може да поема дълг на държава от ЕС и еврозоната. Никоя държава не е поемала дълг на Гърция. Даваха се кредити при стриктни условия”, каза бившият министър на икономиката.


Поставете оценка:
Оценка 1.8 от 48 гласа.


Подобни новини


Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 ЧУДЯ СЕ

    91 5 Отговор
    От къде ги копат такива пиндили !!!

    Коментиран от #24

  • 2 Тодоров

    82 6 Отговор
    Омръзна ни от евтини лъжи и манипулации.
  • 3 Майна

    70 3 Отговор
    Ха ха ха...
    Ударена е най- голямата рафинерия в Иран..
    От онова агонизиращо образувание на лондонското сити Израел
    Сега от утре като отворят борсите си правете сметката..
    Особено за самосанкциониралия се ЕС
    Този продължава да плещи по абсолютно компрометирани опорки...
    ОСТАВКА!
  • 4 ха ха

    72 7 Отговор
    абе я първо референдум , пък тогава ще се види
  • 5 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 6 Провинциалист от провинция Тракия

    65 3 Отговор
    За инвестициите - от една страна тук "бизнесът" се чуди как да се справи с липсата на кадри, от друга - VW искали да строят завод в (познайте) ... Узбекистан! Толкова и за превалутирането.
  • 7 Как

    71 4 Отговор
    Абе как по-бедна България има по-голяма конвергенция от по-богатите Полша, Унгария, Румъния, Чехия?
  • 8 евроскептик

    57 3 Отговор
    Още един купен гз
  • 9 Провинциалист от провинция Тракия

    52 2 Отговор
    А за кредитния рейтинг - ами политическата ни система нали се крепи на корпоративния вот, алабала и платен вот под формата на увеличение на заплати по сектори. Без още кредити ще рухне тая схема.
  • 10 Обективен

    36 3 Отговор
    Тоз е като енергиен ванпир
  • 11 🇧🇬 Б А Й Х @ Й ‼️

    49 3 Отговор
    А може би приемането на €
    ще увеличи външния ни дълг до този на страните в €-зоната - 80-120%❗
    И ще докара БНБ до "печалби" на
    ЕЦБ - на минус с 9 ООО ООО ООО €
    или
    Бундесбанк- на минус с 19 ООО ООО ООО €❗
  • 12 Тоя го помним.

    48 3 Отговор
    Слагач на Тиквата.Може и да са били интимни.
  • 13 Ще си

    40 3 Отговор
    почупят краката да бързат да инвестират , за да им гепят и парите и бизнеса !
  • 14 Майна

    51 4 Отговор
    Лондонското сити фалира
    Дано сте разбрали..
    Израел се самопогребва..( време беше)
    САЩ и Русия са вече съюзници
    Схемата на банкерската кабала ЕС вече е мъртво образувание..
    Сега идва разказването му
    Каква Еврозона , ха ха ха...
    Вън!!!!
    ОСТАВКА!!!
  • 15 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 16 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 17 Майна

    35 3 Отговор
    Няма да ставаме мърша на лондонските кабалисти!
    ОСТАВКА!!!
    Вие сте свършени, подлоги , как още не сте си събрали куфарите?!
  • 18 ПРИЕМАНЕТО НА ЕВРОТО

    39 2 Отговор
    ЩЕ ДОВЕДЕ ДО ВИСОКИ ЦЕНИ И ПО ТРУДНО ОЦЕЛЯВАНЕ НА ХОРАТА! ПО БОГАТИТЕ ЩЕ ПРИНУДЯТ ЧРЕЗ ЦЕНИТЕ , ХОРАТА С ПО МАЛКИ ВЪЗМОЖНОСТИ ДА ПРОДАДАТ НЕДВИЖИМОТО СИ ИМУЩЕСТВО НА ПО НИСКИ ЦЕНИ ЗА ДА ОЦЕЛЕЯТ! ТОВА ЩЕ ДОВЕДЕ ЕВРОТО В БЪЛГАРИЯ! НО ИМА ДОБРА НОВИНА! ЩЕ ПОРАСНЕ НЕДОВОЛСТВОТО, НА ХОРАТА НЯМА ДА ИМ ПУКА И НОВОБОГАТАЩИТЕ И ЕВРОАТЛАНТИЦИТЕ ЩЕ СТАНАТ ОБЕКТ НА ИЗТРЕБЛЕНИЕ, ТОВА ЩЕ СЕ СЛУЧВА ВЪВ ВСИЧКИ ИЗТОЧНО ЕВРОПЕЙСКИ СТРАНИ ПРИЕЛИ ЕВРОТО! ТЕЗИ СТРАНИ ПЪРВИ ЩЕ НАПУСНАТ ЕС ! СЛЕД КОЕТО ЩЕ ВЪЗНИКНЕ НОВА ОБЩНОСТ В ЕВРОПА! ЗАПАДА ЩЕ СПРЕ ДА ДОМИНИРА НАД ТЯХ! ВЕРОЯТНО ПАРТНЬОР НА ТАЗИ ОБЩНОСТ ЩЕ БЪДАТ СТРАНИТЕ ОТ БРИКС И ЯПОНИЯ! ХУБАВОТО ЩЕ БЪДЕ , ЧЕ ЗАПАДА НЯМА ДА МОЖЕ ДА ВОЮВА С КОНКУРЕНТИТЕ СИ ЧРЕЗ НАС!
  • 19 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 20 Здрасти

    35 2 Отговор
    Хахах какви чуждестранни инвестиции при така стеклите се обстоятелства с Иран, бе мишок? Скоро ще се криете в миши дупки, ако се затвори ормузкия проход.
  • 21 Абе

    30 2 Отговор
    Какви инвестиции какъв рейтинг кви пет лева?
    Тоя не вижда по-далече от носа си.
  • 22 Руски трол

    5 25 Отговор
    Румен Радев защитава не лева. Защитават българската мафия от бизнесмени контролираща лева!
  • 23 Муньос

    37 2 Отговор
    Чуждестранните инвеститори отдавна се изнесоха от България, щото с мутренски методи не се работи.
    Еврото няма нищо общо с инвестициите.
    Инвеститорите има къде да инвестират в по-стабилни държави, които не са и чували за евро.
  • 24 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 25 Малката Мута

    23 2 Отговор
    Малоумник фъфлещ
  • 26 Към "политиците" и депутатите:

    34 2 Отговор
    Хайде стига с тези чуждестранни инвестиции! Ами те си изкарват печалбата навън и по този начин ограбват и националното богатство и работещите хора!
  • 27 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 28 Аве тъпчо, какви инвестиции,

    24 2 Отговор
    какви пет лева, направихте от всички
    "миячи на чинии, чистачи, та да си дойдем на думата, аман от учени не доучени "зубрачи"?
  • 29 Големите страни

    24 2 Отговор
    Не успяха с критериите а България ги задмина отвсякъде!!! И децата разбраха че има "стъкмистика". Тва такива лъжи от финансов министър.... и то жена !!!!! Безобразие...
  • 30 НА СНИМКАТА

    24 2 Отговор
    Един полуидиот правен в пияно състояние.
  • 31 Тоя е манипулатор

    25 2 Отговор
    Хайде още един като Дянков да си дадем независимостта и да сме донори на Франкфурт. Инвестициите трябва да са български от работещи български предприятия, за 35г се нагледахме на чужди инвестиции. Не благодаря! НЕ на еврото!
  • 32 Ха-ха-ха

    23 2 Отговор
    Повишаване на кредитния рейтинг=взимане на повече кредити които да отидат в джобовете на Боко и Пеевски а да изплащат децата ни
    Инвестиции? Това което е пречило да има повече инвестиции в България пак ще пречи. Кой ще инвестира в страна с висока корупция, липса на работна ръка и високи цени на ресурси и електроенергия.
    И ако Полша Унгария Чехия Румъния не отговарят на критериите, то ние още по-малко и нашето правителство е лъгало най-безцеремонно.
  • 33 Поредният предател

    22 2 Отговор
    Ама ние само от кредити ли ще живеем бре и кво значи "инвестиции" - "Дънди" инвестиция ли е или паразит, а такива са ВСИЧКИ?
  • 34 В Китай печатат юани и раздават на

    14 2 Отговор
    Хората за да работят
    Европа дава кредити и иска да ги връшат в условия на пазарна икономика
  • 35 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 36 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 37 КОЛЕЛО АМА ДРУГ ПЪТ

    20 2 Отговор
    Тези инвестиции 35 години ги чакаме, а те все не идват. През това време обаче, Боко и Шиши станаха милиардери.
  • 38 Гост

    23 3 Отговор
    Спрете да ги пускате тези разбирачи искаме Референдум....
  • 39 А ще ти оправи ли

    8 3 Отговор
    Дефектната глава? А?

    Коментиран от #81

  • 40 тъй ли

    19 2 Отговор
    Да искаш повишаване на кредитният рейтинг означава само едно - планираш да теглиш още и още кредити. Не звучи добре.
  • 41 На кой му пука

    17 2 Отговор
    За кредитният ви рейтинг бре? Не кредитите а депозитите са важни мушмул! Те и собствеността правят хората богати а не кредитите

    Коментиран от #82

  • 42 бъдете разумни

    4 24 Отговор
    Еврото в момента е най-стабилната валута в света в дългосрочен план.
    Да скачаме срещу него е много много неумно.
    Намерете си други каузи - има ги стотици - партиотични, социални, общочовешки и пр.
    Не клатете фнансовата лодка.

    Коментиран от #51

  • 43 Не така

    19 2 Отговор
    Този говори абсолютни глупости.Полша , Чехия , Унгария и Румъния са в пъти по подготвени от нас за еврозоната, но техните политици за разлика от нашите- дупедавци, защитават интересите на страните си и не се навеждат на брюкселските бюрократи.Престанете да обработвате хората, те са достатъчно умни и всеки си има своето мнение по този въпрос.
  • 44 В прочем това гнусно предаване

    13 3 Отговор
    „Офанзива с Любо Огнянов” отдавна трябваше да бъде закрито а водещият освидетелстван
  • 45 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 46 тъй ли

    12 2 Отговор
    чуждестранни инвестиции = робовладелци, лакоми за ресурси
  • 47 Мухааа !

    15 3 Отговор
    В момента,цъфна от нищото ,по нац.телевизия Лилка - партизанска унука.Да лее дитирамби за еврото.През изречение - концесии,инвеститори и кредитен рейтинг.Чак днес разбирам,че лилка са е монтирали,като Зам шеф на Европейска банка за инвестиции.Цъфна,по същия начин ,както онзи-" Постната пица" .днес по медиите,утре пак- докато изведнъж шеф на фискален съвет.Тези двамата,ще разпродават последните остатъци държавна собственост.Под същото знаме: инвестиции.ЖП- пътнически превози ще стане частно.С огромна вероятност,лилка да е скрит лобист ,към другата тлъста мръвка: концесиониране на основните магистрали,При този вид концесии срока стартира в диапазон -55-99 г.Не е случайно,че още като министър,по темата концесия,дори беше направила изчисления: За подобряване на услугата на нашите граждани,ще струва нищожните 18 ст/ км..Но това е изречено преди десетина години.Сега може да стане( задължително след еврозоната) 20-25 цента/ км .Докопват се до властта, натоварят дисагите с пачки,и следва благодарност: кой в европейска банка,кой в еврокомисия,кой посланик.Та драги ми другаре и господа, да ни е честито влизане в сърцето на ЕВРОПА.
  • 48 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 49 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 50 Не разбрах !

    17 4 Отговор
    Как така еврото ще повиши кредитния рейтинг и чуждестранните инвестиции, след като по най-брутален начин забраниха демокрацията??

    Коментиран от #55

  • 51 123

    11 4 Отговор

    До коментар #42 от "бъдете разумни":

    Тази финансова лодка приятелю, вече се пълни с вода.Въпрос на време е да последва съдбата на Титаник
  • 52 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 53 Борисов каза, но отново лъже гнииидата

    9 3 Отговор
    ЕЦБ категорично ИМА функции по отношение вътрешната фискална и бюджетна политика ! И ако Борисов не е завършен ооолигофрен, другият вариант е да е гнууусен лъжец!!!! Че: (Българската народна банка влезе в сила на 1 октомври 2020 г., след като бяха изпълнени необходимите надзорни и законодателни изисквания. На тази дата ЕЦБ пое отговорност за: а) прекия надзор върху значимите институции в България, б) общите процедури за всички поднадзорни лица и в) наблюдението върху по-малко значимите институции, които продължават да са под надзора на националните надзорни органи. Банковият надзор на ЕЦБ и Българската народна банка си сътрудничат много тясно с цел осигуряване на гладкото интегриране на компетентния национален орган в ЕНМ)....
  • 54 Форийнинвестър

    7 2 Отговор
    Тъкмо се чудех един или два трильона да навра на българските мутри в ръцете. Посъветвайте ме!
    Все пак евро ще имате! Всичко сте изпълнили, нали? Или?
  • 55 просто е

    3 9 Отговор

    До коментар #50 от "Не разбрах !":

    Всяка страна, приела еврото, е повишила кредитния си рейтинг в рамките на няколко месеца.
    Ако не униожите държавността, това ще стане и в България.
    Ще потекат нови финанси към страната.
    Точно срещу това се "борите". Ако не си бил информиран простено ти е.

    Коментиран от #63, #71, #73

  • 56 То ако така беше

    12 4 Отговор
    Със смяна на валутата да се повишава кредитния рейтинг и чуждестранните инвестиции то великите държави през ден щяха да го правят нали? Аре у лево с малоумните ви опорки ....
  • 57 Ивайло

    14 3 Отговор
    Не се спря рекламата на еврото. Всяка стока, която се рекламира толкова много, е със съмнителна стойност. Искаме референдум.
  • 58 Истината е че

    11 2 Отговор
    Понастоящем България е единствената държава членка, която участва в ЕНМ на планетата и в галактиката. Други държави просто няма. Няма други малоумници които да са се присъединили към Единния надзорен механизъм (ЕНМ) ! ЕЦБ пое отговорност за: а) прекия надзор върху значимите институции в България, б) общите процедури за всички поднадзорни лица и в) наблюдението върху по-малко значимите институции, които продължават да са под надзора на националните надзорни органи. Банковият надзор на ЕЦБ и Българската народна банка си сътрудничат много тясно с цел осигуряване на гладкото интегриране на компетентния национален орган в ЕНМ)....всички боклуци в БНБ са за съд и затвор
  • 59 Офанзива с Любо Огнянов

    5 2 Отговор
    Си е точно: Фелацио от Любо Огнянов
  • 60 Джон

    4 3 Отговор
    Лъчезаре ако в България не се повишат инвестицийте,ще носиш отговорност за думите ти.Да знаеш
  • 61 Ние вярваме на заклинанието МААСТРИХ

    11 2 Отговор
    НО ЗАЩО ЛИ, всички тези много по-богати и икономически развити от нас страни
    НЕ ВЯРВАТ..!?
    В момента България има някакви мижави инвестициийки единствено поради ниската цена на труда.
    ЕЦБ в доклада си изразява огромни резерви във връзка с ниската производителност на труда и енергоемкостта на производството ни....и много други резерви и рискове.
    Инвестициите може и да намалеят, защото ще бъдат закрити много производства, които работят на ишлеме.
    Приемането ни в Еврозоната, в този момент е чисто политическо решение, основано на фалшиви данни и без никакви сериозни икономически основания.
    Ние сме на еднакво отстояние от две войни...
    Кой ще плати рисковете, за които самата Европа ни предупреждава?!
  • 62 Ако се

    6 2 Отговор
    повиши кредитния рейтинг, лихвите по кредитите ще паднал ли значително ? А лихвите по депозитите ще скочат ли значително а мушмул? Какво значи туй: ще се повиши кредитния рейтинг?
  • 63 Ха-ха-ха

    8 1 Отговор

    До коментар #55 от "просто е":

    Я кажи тогава какви са дълговете на Франция и Германия? Я кажи дълговете им не превишават ли вече БВПто и немогат вече да ги изплащат. И за това им трябва малко свежа кръв. И знаешли направи ми впечатление че средния процент на ръст на БВП на страните в еврозоната е по нисък от този на страните в ЕС но не в еврозоната. Икономиката на Полша например се развива с по-бързи темпове от тази на Германия например.
  • 64 Ама в нищо друго не ни убеждавате

    9 1 Отговор
    Лъчезарчо Борисов, освен че атлантиците сте изключително прости, неграмотни и нагли хора. Ама нищо друго
  • 65 Само те питам Лъчезарчо Борисов:

    9 1 Отговор
    Еврозоната ще ти оправи ли дефектната глава? А?
  • 66 Руски трол

    1 9 Отговор
    Румен Радев защитава не лева. Защитава българската мафия от бизнесмени които контролират лева и си играят със съдбите на хората. Преди да слагате минуси помислете кой държи парите и има ползата да дава ниски заплати? И да може да контролира и вас работещите. А те да богатеят още и още. Погледнете им возилата и имотите.

    Коментиран от #69, #72

  • 67 Ще ги минем с 200 нали?

    9 1 Отговор
    Полша, Унгария, Румъния, Чехия щото не приемали еврото...... Направо ще ги изкупим догодина .....тъпанар...
  • 68 Явно тоя

    7 1 Отговор
    Не е чел ,че чешкото правителство не обмисля приемането на еврото защото хората не го искат а не заради критерии. А за Дания нищо не казва.не прочетох и плюсовете за отделните избиратели...щото инвестиции ( които са малко заради корупция и бюрокрация) или пък тегленето на нови заеми са минуси.
  • 69 А бе как

    4 0 Отговор

    До коментар #66 от "Руски трол":

    Се контролира лева при валутен борд?!? Нали курса му е фиксиран?! Според теб при еврото частника ще ти вдигне заплатата независимо от националността му?!
  • 70 Точно така е !

    5 1 Отговор
    Понастоящем България е единствената държава членка, която участва в мехаанизмите на ЕНМ на планетата и в галактиката. Няма друга държава. Цялото ръковдство на БНБ категорично са за съд и затвор.
  • 71 провинциалист

    5 1 Отговор

    До коментар #55 от "просто е":

    "Ще потекат нови финанси към страната." - разликата между "финанси" и "кредити" ще е за сметка на данъкоплатците. Освен това няма случай досега народът да е забогатял от деноминация.
  • 72 Ха-ха-ха

    3 1 Отговор

    До коментар #66 от "Руски трол":

    Точно мафията в лицето на Боко и Шиши иска еврото, щото има останали още едни пари за крадене а и от по-лесното вземане на кредити ще си докарат не малко.
  • 73 🇧🇬 Б А Й Х @ Й ‼️

    3 1 Отговор

    До коментар #55 от "просто е":

    Ех, ПРО.1ОО е, ама не е за ПРО.1ОО човече, че вече ми писна ❗
    Всяка страна влязла в €- зоната
    Е ПОВИШИЛА....
    СВОЯТА ЗАДЛЪЖНЯЛОСТ ❗
    Нали трябва мах 60% БВД/БВП за влизане-
    айде виж влезлите с какъв процент са сега❗
    / жокер Франция от 60% си вдиг а не само рейтинга, ами дълга на 120% /
    Всяка банка която процъфтява завършва годината на ПЕЧАЛБА,
    ЕЦБ завършва 2024-та
    НА ЗАГУБА от 9 ООО ООО ООО €🥸
  • 74 Мда

    3 1 Отговор
    Пра и приказки на Лъчезар Борисов от герб.
  • 75 До кога Ще ни показвате ?

    3 0 Отговор
    До кога Ще ни показвате ?

    Разни индивиди !

    С особено ограничен интелект !

    Които не иска да види Реалността Такава !

    Каквато е !

    Псевдо Екперт !

    До Псевдо Експерт !

    Псевдо Специалист !

    До Псевдо Специалист !

    Една Армия !

    От Псевдо Експерти !

    И Псевдо Специалисти !

    За 36 Годени !

    Толкова !
  • 76 Косвени Индикатори !

    1 0 Отговор
    Косвени Индикатори !

    С Неизвестни Последици !

    Коментиран от #77

  • 77 Известното е !

    2 0 Отговор

    До коментар #76 от "Косвени Индикатори !":

    Известното е !

    Че Европейския съюз !

    Ще повишава !

    Акцизите !

    Задължително за всички страни Членки !

    Независимо на какъв Стадий на Бедност се Намират !

    Искаш Евро !

    Те Ти Евро !

    Дървен Философ !

    Лекции ще ми Развива !

    Коментиран от #78

  • 78 Искаме !

    1 0 Отговор

    До коментар #77 от "Известното е !":

    Искаме !

    Равен Старт !

    За Всички !

    Пенсия Заплата !

    5000 Евро !
  • 79 Анонимен

    2 0 Отговор
    По документи може да е така но с българския хайдотлук от най високо ниво нищо добро няма да има за хората
  • 80 мани беги

    1 2 Отговор
    берящите евра, паундове, долари вече няма да могат да умножават х2 и да увеличават имането си в лв. та сега реват най-силно, правейки се на патриоти, ала са си едни сребролюбци, алчни спекуланти
  • 81 Баща му

    0 0 Отговор

    До коментар #39 от "А ще ти оправи ли":

    Е я толкоз можах, ама ......
  • 82 Комисионерите Боко и Чоко

    1 0 Отговор

    До коментар #41 от "На кой му пука":

    Е не си съвсем прав....
  • 83 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 84 Вампир

    3 0 Отговор
    Жаборняк
  • 85 ганев

    2 0 Отговор
    АБЕ ТЕЗ...С КОНКУРС...ПО ГРОЗОТИЯ..ЛИ ГИ ИЗБИРАТ
  • 86 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 87 Този коментар е премахнат от модератор.

Новини по градове:
Новини Айтос, Новини Балчик, Новини Банкя, Новини Банско, Новини Благоевград, Новини Бургас, Новини Бяла, Новини Варна, Новини Велико Търново, Новини Велинград, Новини Видин, Новини Враца, Новини Габрово, Новини Добрич, Новини Каварна, Новини Казанлък, Новини Калофер, Новини Карлово, Новини Карнобат, Новини Каспичан, Новини Китен, Новини Кнежа, Новини Козлодуй, Новини Копривщица, Новини Котел, Новини Кресна, Новини Кърджали, Новини Кюстендил, Новини Летница, Новини Ловеч, Новини Лом, Новини Луковит, Новини Мездра, Новини Монтана, Новини Несебър, Новини Нова Загора, Новини Нови Пазар, Новини Обзор, Новини Оборище, Новини Омуртаг, Новини Павликени, Новини Пазарджик, Новини Перник, Новини Петрич, Новини Плевен, Новини Пловдив, Новини Поморие, Новини Правец, Новини Радомир, Новини Разград, Новини Разлог, Новини Русе, Новини Самоков, Новини Сандански, Новини Сапарева Баня, Новини Свети Влас, Новини Свиленград, Новини Свищов, Новини Своге, Новини Севлиево, Новини Силистра, Новини Симитли, Новини Сливен, Новини Смолян, Новини Созопол, Новини Сопот, Новини София, Новини Средец, Новини Стара Загора, Новини Стрелча, Новини Суворово, Новини Тетевен, Новини Троян, Новини Трън, Новини Трявна, Новини Тутракан, Новини Търговище, Новини Харманли, Новини Хасково, Новини Хисаря, Новини Царево, Новини Чепеларе, Новини Червен бряг, Новини Черноморец, Новини Чипровци, Новини Чирпан, Новини Шабла, Новини Шумен, Новини Ябланица, Новини Ямбол, Новини Всички градове