-
Овен
-
Телец
-
Близнаци
-
Рак
-
Лъв
-
Дева
-
Везни
-
Скорпион
-
Стрелец
-
Козирог
-
Водолей
-
Риби
Риби (20.02 - 20.03)
Вътрешната чувствителност ще Ви помогне да улавяте нюансите в поведението на околните. Денят може да донесе известна неяснота около бъдещи планове или обещания, които все още нямат стабилна основа. Вместо да се тревожите, оставете времето да покаже истинската картина. Следобедът ще Ви даде повече увереност и усещане за посока. Вечерта е подходяща за спокойни занимания, музика и хора, които Ви носят душевен мир.
Водолей (21.01 - 19.02)
Срещите с интересни хора могат да се окажат особено ценни и вдъхновяващи. Денят е благоприятен за приятелства, общи проекти и обсъждане на бъдещи идеи. Възможно е някой да представи ситуация по по-оптимистичен начин, отколкото реалността позволява. Следобедът ще помогне да разграничите мечтите от фактите. Вечерта носи приятно усещане за подкрепа и принадлежност.
Козирог (23.12 - 20.01)
По-спокойният ритъм ще Ви даде възможност да обърнете внимание на важни вътрешни процеси и решения. Някои въпроси ще се изяснят именно когато спрете да ги притискате с очаквания. Денят е подходящ за почивка, размисъл и подготовка за следващите стъпки. Следобедът носи усещане за стабилност и увереност. Вечерта е добра за тишина, уют и възстановяване на енергията.
Стрелец (23.11 - 22.12)
Ентусиазмът и доброто настроение ще бъдат Ваши верни спътници през по-голямата част от деня. Ще привличате хората с откритото си поведение и способността да вдъхновявате околните. Възможно е обаче да идеализирате определена ситуация или човек повече от необходимото. Следобедът ще внесе повече реалистичност и увереност в преценките Ви. Вечерта е чудесна за приятелски срещи и споделени преживявания.
Скорпион (24.10 - 22.11)
Усещането за стабилност ще бъде особено важно за Вас днес. Денят е подходящ за подреждане на приоритетите и за решения, които имат дългосрочно значение. Възможно е да се появи известна неяснота около тема, свързана с лични желания или очаквания. Следобедът ще Ви помогне да погледнете по-практично на ситуацията. Вечерта носи спокойствие и удовлетворение от добре свършеното.
Везни (24.09 - 23.10)
Любопитството към нови идеи и хора ще направи деня интересен и разнообразен. Възможно е да чуете информация, която първоначално да Ви обърка или да събуди съмнения. Не бързайте да реагирате, преди да разполагате с всички факти. Следобедът е благоприятен за срещи, кратки пътувания и изясняване на недоразумения. Вечерта носи хармония и добро настроение.
Дева (24.08 - 23.09)
Домът и близките хора ще бъдат по-важни от обичайното през този ден. Ще се чувствате добре, когато около Вас има спокойствие, ред и предвидимост. Възможно е да се наложи да внесете повече яснота по въпрос, който напоследък е оставал на заден план. Следобедът ще помогне за намиране на разумни решения и възстановяване на хармонията. Вечерта носи уют и приятно усещане за сигурност.
Лъв (24.07 - 23.08)
Доброто настроение ще Ви помага да преодолявате по-лесно дребните затруднения на деня. Възможно е някоя идея или мечта да изглежда много примамлива, но да има нужда от по-реалистична оценка. Денят е чудесен за творчество, романтика и занимания, които Ви носят радост. Следобедът носи повече стабилност и приятно усещане за подкрепа. Вечерта е подходяща за красиви моменти и споделени емоции.
Рак (22.06 - 23.07)
Някои ежедневни задачи ще изискват повече внимание и концентрация. Възможно е да се почувствате раздвоени между това, което искате да направите, и това, което реално е необходимо в момента. Денят е подходящ за спокойна работа, грижа за здравето и подреждане на важни ангажименти. Следобедът ще донесе усещане за ред и по-добра организация. Вечерта е благоприятна за почивка и възстановяване на силите.
Близнаци (22.05 - 21.06)
Хората около Вас ще имат важно влияние върху настроението и решенията Ви. Денят е подходящ за сътрудничество, споделяне на идеи и изграждане на нови контакти. Възможно е да получите обещание или предложение, което звучи много привлекателно, но изисква допълнителна проверка. Следобедът ще внесе повече яснота и увереност. Вечерта е добра за близки отношения и приятни срещи.
Телец (21.04 - 21.05)
Спокойствието и вътрешният баланс ще бъдат най-ценните Ви съюзници днес. Някои въпроси може да изискват повече време за изясняване, отколкото бихте искали. Вместо да настоявате за незабавни отговори, оставете събитията да се развият естествено. Денят е подходящ за подреждане на лични приоритети и укрепване на важни отношения. Вечерта носи усещане за сигурност и душевен комфорт.
Овен (21.03 - 20.04)
Енергията на деня ще Ви насърчава да излезете от рутината и да потърсите нови впечатления. Възможно е някоя ситуация да изглежда по-обещаваща, отколкото е в действителност, затова не бързайте с окончателните решения. Денят е благоприятен за срещи, учене и занимания, които разширяват хоризонтите Ви. Следобедът носи повече стабилност и подкрепа от хора, на които имате доверие. Вечерта е чудесна за приятни емоции и вдъхновяващи разговори.
Напиши коментар:
КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА
1 Браво на Брекзит
00:32 28.04.2020
2 Този коментар е премахнат от модератор.
3 грешка на природата
00:34 28.04.2020
4 Този коментар е премахнат от модератор.
5 Този коментар е премахнат от модератор.
6 Калоян
Коментиран от #63, #73, #78
00:40 28.04.2020
7 Повърнах
00:41 28.04.2020
8 Имам предложение
00:41 28.04.2020
9 Този коментар е премахнат от модератор.
10 Този коментар е премахнат от модератор.
11 Чичо Гошо
00:52 28.04.2020
12 ЛУД УЧЕН ВТОРА КЛАСА
Коментиран от #31
00:57 28.04.2020
13 Korni
01:00 28.04.2020
14 Този коментар е премахнат от модератор.
15 Този коментар е премахнат от модератор.
16 Този коментар е премахнат от модератор.
17 Митьо
01:10 28.04.2020
18 Този коментар е премахнат от модератор.
19 Този коментар е премахнат от модератор.
20 Този коментар е премахнат от модератор.
21 Мац мац
01:22 28.04.2020
22 Този коментар е премахнат от модератор.
23 Д-р Хонорис без кауза
01:27 28.04.2020
24 Кокорчо🙄
Коментиран от #25
01:27 28.04.2020
25 Господи
До коментар #24 от "Кокорчо🙄":
Прибери си вересиите...Коментиран от #36
01:34 28.04.2020
26 От всички гаджета
01:35 28.04.2020
27 Този коментар е премахнат от модератор.
28 Танас
01:51 28.04.2020
29 ЛУД УЧЕН ВТОРА КЛАСА
01:52 28.04.2020
30 Безбельовска пита
03:10 28.04.2020
31 Хахаха
До коментар #12 от "ЛУД УЧЕН ВТОРА КЛАСА":
Брачет дано поне това което си учил като студент да си го научил че като ти гледам познанията за мазилата и кремовете си за -2 за козметиката се използва животинска семена течностКоментиран от #39
04:21 28.04.2020
32 Lalo Salamanca
04:24 28.04.2020
33 Гост
04:44 28.04.2020
34 Този коментар е премахнат от модератор.
35 Този коментар е премахнат от модератор.
36 Този коментар е премахнат от модератор.
37 Дедо Пенс
06:31 28.04.2020
38 Шопо
06:46 28.04.2020
39 Дърт
До коментар #31 от "Хахаха":
Ние също сме животни...поне повечето.07:15 28.04.2020
40 Този коментар е премахнат от модератор.
41 Радо
07:19 28.04.2020
42 Гошо
07:25 28.04.2020
43 Добър от малкото...!
Коментиран от #50, #54
07:32 28.04.2020
44 Дофтор Ох сърби
07:39 28.04.2020
45 Чочко
07:54 28.04.2020
46 Хайл
-Не!
-Гълтай!
-Не!
-Е какво искаш?
-Хляб...
07:58 28.04.2020
47 еиййй
07:59 28.04.2020
48 приятелски съвет
08:08 28.04.2020
49 ШЕФА
08:20 28.04.2020
50 Този коментар е премахнат от модератор.
51 Ха ха ха ха ха ха
КЪМ ТЕБ маринова !!!
Ти направо закла ВСИЧКО дишащо на тази планета с тази статия.
Незнам на какви лекарства си,но да знаеш,че страничният им ефект причинява болка....в хората които те четат.
08:52 28.04.2020
52 Този коментар е премахнат от модератор.
53 Ха ха ха ха ха ха
До коментар #40 от "Koko":
😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅БРАВО КОКИЧ 👍❗❗❗
➕➕➕➕➕➕➕➕➕➕➕➕➕
08:54 28.04.2020
54 Сладейко
До коментар #43 от "Добър от малкото...!":
😍 хи хи хи08:54 28.04.2020
55 Този коментар е премахнат от модератор.
56 Този коментар е премахнат от модератор.
57 От посолството на фащ:
По-добре си инжектирайте дезинфектант.
Вселенският разум и президент на кравария
така нареди след получено прозрение.
08:57 28.04.2020
58 Този коментар е премахнат от модератор.
59 Този коментар е премахнат от модератор.
60 Този коментар е премахнат от модератор.
61 Този коментар е премахнат от модератор.
62 не не
До коментар #34 от "Да да":
И аз отдавна съм й мераклия. Много яко ку*ве09:14 28.04.2020
63 Този коментар е премахнат от модератор.
64 Този коментар е премахнат от модератор.
65 Този коментар е премахнат от модератор.
66 Този коментар е премахнат от модератор.
67 Този коментар е премахнат от модератор.
68 Този коментар е премахнат от модератор.
69 Този коментар е премахнат от модератор.
70 Този коментар е премахнат от модератор.
71 Този коментар е премахнат от модератор.
72 Лорчето
11:07 28.04.2020
73 Този коментар е премахнат от модератор.
74 АЛйорданоф
Аз вече го направих.
11:15 28.04.2020
75 Този коментар е премахнат от модератор.
76 Този коментар е премахнат от модератор.
77 сгур
14:56 28.04.2020
78 Този коментар е премахнат от модератор.
79 Този коментар е премахнат от модератор.
80 Този коментар е премахнат от модератор.
81 габровец от варна
21:19 28.04.2020
82 Този коментар е премахнат от модератор.
83 Този коментар е премахнат от модератор.
84 Този коментар е премахнат от модератор.